Natalia Dyjas-Szatkowska

Żniwa są w pełni, a rolnik ma kłopot z dojazdem na swe pola w Zielonej Górze Raculi [WIDEO]

Ryszard Mikołajski mówi, że traktorem pod wiaduktem jeszcze przejedzie, kombajnem już nie Fot. Mariusz Kapała Ryszard Mikołajski mówi, że traktorem pod wiaduktem jeszcze przejedzie, kombajnem już nie
Natalia Dyjas-Szatkowska

Kiedy wszyscy wokół kończą już żniwa, to Ryszard Mikołajski nie może ich rozpocząć. Jak mówi, przejazd pod trasą S3 jest za niski, by mógł przejechać swym kombajnem.

Pola Ryszarda Mikołajskiego od centrum sołectwa oddziela trasa szybkiego ruchu S 3. Najpierw roboty budowlane, a teraz powstanie drugiej nitki drogi stało się dla rolnika problemem. Bo ten, jak mówi, nie może przejechać swym kombajnem pod wiaduktem. Żniwa w pełni, a na polu wciąż rośnie zboże..

- Dach kombajnu haczy o sufit wiaduktu - mówi R.

 • Dlaczego, według rolnika, nie może on dojechać na pole?
 • Czy da się rozwiązać jego problem?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Natalia Dyjas-Szatkowska

Dzień dobry! Nazywam się Natalia Dyjas-Szatkowska i jestem rodowitą zielonogórzanką. Pracuję w "Gazecie Lubuskiej" od 2016 roku. I choć z wykształcenia jestem filologiem polskim i teatrologiem, to swoją pracę zawodową związałam właśnie z mediami. 


W obszarze moich działań znajdują się:  • problemy i sprawy Zielonej Góry,

 • kwestie, które poruszają mieszkańców powiatu zielonogórskiego.


Ważne są dla mnie codzienne problemy mieszkańcówsprawy społeczne i kulturalne naszego regionu. Nie jest mi obojętny los zwierzaków i często piszę o nich na naszych łamach. Lubię spotkania z ludźmi i to właśnie nasi Czytelnicy są dla mnie wielką inspiracją. To oni podpowiadają, czym warto się zająć, co ich boli, denerwuje, ale i cieszy. 


Zawsze lubiłam rozmawiać z ludźmi. Jako osoba, która pracowała z nimi podczas organizacji różnych wydarzeń kulturalnych i festiwali, zrozumiałam, że to właśnie człowiek i jego historia są dla mnie najważniejsze. To więc chyba nie przypadek, że zaczęłam pracę w dziennikarstwie... 


W wolnych chwilach (jeśli jakaś się znajdzie... :)) nałogowo pochłaniam książki (kryminałom mówię nie, ale mocno kibicuję nowej, polskiej prozie) i z aparatem poznaję nasze piękne województwo lubuskie. Chętnie dzielę się urodą regionu na łamach "Gazety Lubuskiej" i portalu "Nasze Miasto". Nie boję się też pokazywać, co jeszcze mogłoby się tutaj zmienić. I to właśnie przynosi mi największą satysfakcję w pracy. Gdy uda się choć trochę ulepszyć otaczającą nas rzeczywistość. 


Czy w Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Masz sprawę, która Twoim zdaniem powinna zostać opisana w naszej gazecie? A może masz jakiś kłopot, który należy rozwiązać? Śmiało! Skontaktuj się ze mną, postaram się zająć danym tematem.


Kontakt do mnie: natalia.dyjas@polskapress.pl


Telefon: 68 324 88 44 lub: 510 026 978.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.