Mariusz Kapała

Zielona Góra. Czytelnik: w domu będziemy się czuć jak w więzieniu. Inwestor: wszystko jest zgodnie z prawem [ZDJĘCIA]

Krystyna Kozłowska obawia się, że powstanie budynku obok domu przy ul. Świętojańskiej, wpłynie na komfort mieszkańców. - Wokół będą same mury! - mówi Fot. Mariusz Kapała / GL Krystyna Kozłowska obawia się, że powstanie budynku obok domu przy ul. Świętojańskiej, wpłynie na komfort mieszkańców. - Wokół będą same mury! - mówi kobieta, która mieszka tu przeszło 20 lat
Mariusz Kapała

Mieszkańcy ul. Świętojańskiej obawiają się budowy obiektu usługowo-mieszkaniowego przy swej posesji. Mówią, że stracą w ten sposób dostęp do światła słonecznego.

O sprawie domu przy ul. Świętojańskiej pisaliśmy na naszych łamach już w 2016 roku. Najpierw, gdy mieszkańcy niewielkiej kamienicy zaalarmowali nas, że działka sąsiadująca z ich domem została sprzedana i w bliskiej okolicy ma powstać obiekt usługowo-mieszkalny. Zielonogórzanie obawiali się, że, obiekt zasłoni im widok, zostaną odcięci od światła słonecznego. Później alarmowali nas, gdy na działce sąsiadującej z ich mieszkaniem doszło do wycinki. Dlaczego sprawa sąsiadującej z budynkiem przy ul. Świętojańskiej 1 działki, znów poruszyła mieszkańców?

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Kapała

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.