Zdarza się, że w Zielonej Górze są zaniedbane tereny. Czytelnicy zwracają uwagę, że na niektórych ulicach powinno być więcej śmietników

Czytaj dalej
Fot. Natalia Dyjas
Natalia Dyjas-Szatkowska

Zdarza się, że w Zielonej Górze są zaniedbane tereny. Czytelnicy zwracają uwagę, że na niektórych ulicach powinno być więcej śmietników

Natalia Dyjas-Szatkowska

Często piszemy o zaniedbanych miejscach w Zielonej Górze, bo i wciąż zgłaszacie nam tereny, gdzie według Was od jakiegoś czasu nie było sprzątane. Niektórzy zwracają jednak uwagę, że śmieci na chodnikach się pojawiają, bo brakuje koszy na odpady.

Ostatni artykuł na temat bałaganu w mieście wywołał sporo dyskusji naszych Czytelników.

O sprawie zabałaganionej ulicy Sikorskiego czy Ogrodowej pisaliśmy tutaj: Nasza Czytelniczka twierdzi, że sporo miejsc w Zielonej Górze jest brudnych i zaniedbanych. Zgadzacie się z nią?

Centrum miasta, a zdarza się i taki bałagan:

- Uważam, że problem jest o wiele bardziej złożony, niż tylko powiedzenie, iż ludzie bałaganią - zadzwonił do nas Czytelnik, pan Kazimierz.

"Potrzeba nam więcej punktów w Zielonej Górze, gdzie można wywieźć śmieci"

- Przede wszystkim, by ludzie nie wyrzucali śmieci, gdzie popadnie, powinien być łatwiejszy system oddawania odpadów w PSZOK-u - uważa nasz Czytelnik. - A teraz na miejscu są wymagane konkretne dokumenty, np. potwierdzenie zapłaty za czynsz za ostatni miesiąc. Takich punktów, gdzie można oddać odpady poremontowe, stare opony, powinno być więcej, najlepiej na każdym osiedlu. By ludzie nie jechali całe miasto.

Pozostało jeszcze 49% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Natalia Dyjas-Szatkowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.