Żarski sportowiec walczy o tytuł najprzystojniejszego Polaka

Czytaj dalej
Fot. archiwum własne
Kamila Kamiennik

Żarski sportowiec walczy o tytuł najprzystojniejszego Polaka

Kamila Kamiennik

Damian Rezlerski, zapaśnik z Żar już po raz drugi startuje w konkursie Mister Polski

Kawaler, minimum 180 cm wzrostu, dobrze zbudowany, to tylko niektóre wymagania, które musi spełniać każdy kandydat w wyborach na Mistera Polski. Damian Rezlerski pochodzi z Żar, ma 25 lat, jest sportowcem.

- Moja przygoda z konkursem zaczęła się w tamtym roku, kiedy postanowiłem wziąć udział w castingu do Mister Polski 2016, przeszedłem casting i byłem w kolejnym etapie, po którym niestety odpadłem. Postanowiłem wyciągnąć wnioski i postanowiłem, że wezmę udział ponownie, i tak zgłosiłem się do tegorocznej edycji - mówi Damian Rezlerski.

Damian dostał się do półfinału, więc do zdobycia upragnionego tytułu dzielą go tylko centymetry. Tytuł umożliwiłby żaraninowi rozwój dalszej kariery.

- Wielu z kandydatów chciałoby pracować w modelingu. To fajna praca, bo wiąże się z podróżami i rozwojem osobistym. Dla mnie byłby to fajny sposób na życie - mówi D.Rezlerski.

Mimo pozytywnych aspektów konkursu, uczestnicy na czas wyborów muszą odłożyć na później swoje życie prywatne, i całkowicie poświęcić przygotowaniom do sesji zdjęciowych, porgramów telewizyjnych i autoprezentacji.

- Konkurs jest podzielony na kilka etapów.Od castingu do finału musimy prezentować się jak najlepiej, dlatego aktywność fizyczna i odpowiednia dieta jest podstawą - opowiada D.Rezlerski.

Każdy z kandydatów musi indywidualnie o siebie zadbać. Ważna jest znajomość trendów w modzie i kosmetologii, ponieważ kamera widzi wszystko.

- Staram się codziennie stosować maseczki, żartuję (śmiech). Tak na prawdę nie dbam o swoją urodę przesadnie. Regularnie odwiedzam fryzjera i dbam o siebie na co dzień . Jednak przywiązuję ogromną wagę do ubioru. Obserwuję trendy w zależności od pory roku, surfuje po intrenecie w poszukiwaniu nowinek modowych, i oczywiście wzoruję się na blogach - mówi Damian.
Finał Mistera już niedługo, dlatego trzymamy kciuki za naszego żarskiego przedstawiciela!

Kamila Kamiennik

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.