Liliana Bogusiak

Zabawa zaczyna się już dziś. Wystarczy zabrać dobry humor!

Zabawa zaczyna się już dziś. Wystarczy zabrać dobry humor! Fot. Fot. archiwum polska press
Liliana Bogusiak

Wystawa, potańcówki i koncerty

Szkoda czasu na siedzenie w domu, gdy czekają imprezy! Na wymienione poniżej zapisów nie ma (z wyjątkiem imprezy w Ariadnie), a udział w nich jest bezpłatny.

„Łódź dawniej i dziś” - taki tytuł nosi wystawa fotograficzna Mirosława Z. Wojalskiego, której otwarcie zaplanowano dziś o godz. 16 w Widzewskiej Galerii Ekslibrisu przy ul. A. Sacharowa 18.

Wystawę fotografii oglądać będzie można do końca sierpnia.

Dziś w godz. 16-18 w Parku Źródliska I organizator zaprasza na potańcówkę osoby w wieku 60+.

Jutro (sobota) odbędzie się impreza pt. „Roztańczony Julianów”. Od godz. 16 do godz. 20 w pobliżu muszli koncertowej będzie można bawić się z udziałem zespołu The Flame.

Także jutro od godz. 17 do godz. 21 odbędzie się potańcówka w Domu Kultury „Ariadna” przy ul. Niciarnianej 1/3. Zaplanowano zabawę przy muzyce mechanicznej. Zapisy pod nr tel. 510 313 310 lub 574 256 258.

1.08, 8.08, 22.08 i 29.08 odbędą się koncerty z cyklu „LDZ ALTERNATYWA 2019”. Imprezy będą się rozpoczynać o godz. 21 przy ul. Tymienieckiego 3, w dawnych magazynach Karola Scheiblera i Ludwika Grohmana.

Na program składa się szeroki wachlarz muzyczny: od funku przez jazz po elektronikę, od solowych występów po wieloosobowe składy, od tanecznej międzywojennej Warszawy po współczesny Londyn. Świetnych muzycznych wrażeń nie zabraknie.

Liliana Bogusiak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.