Liliana Bogusiak

Zabawa zaczyna się już dziś. Wystarczy zabrać dobry humor!

Zabawa zaczyna się już dziś. Wystarczy zabrać dobry humor! Fot. Fot. archiwum polska press
Liliana Bogusiak

Wystawa, potańcówki i koncerty

Szkoda czasu na siedzenie w domu, gdy czekają imprezy! Na wymienione poniżej zapisów nie ma (z wyjątkiem imprezy w Ariadnie), a udział w nich jest bezpłatny.

„Łódź dawniej i dziś” - taki tytuł nosi wystawa fotograficzna Mirosława Z. Wojalskiego, której otwarcie zaplanowano dziś o godz. 16 w Widzewskiej Galerii Ekslibrisu przy ul. A. Sacharowa 18.

Wystawę fotografii oglądać będzie można do końca sierpnia.

Dziś w godz. 16-18 w Parku Źródliska I organizator zaprasza na potańcówkę osoby w wieku 60+.

Jutro (sobota) odbędzie się impreza pt. „Roztańczony Julianów”. Od godz. 16 do godz. 20 w pobliżu muszli koncertowej będzie można bawić się z udziałem zespołu The Flame.

Także jutro od godz. 17 do godz. 21 odbędzie się potańcówka w Domu Kultury „Ariadna” przy ul. Niciarnianej 1/3. Zaplanowano zabawę przy muzyce mechanicznej. Zapisy pod nr tel. 510 313 310 lub 574 256 258.

1.08, 8.08, 22.08 i 29.08 odbędą się koncerty z cyklu „LDZ ALTERNATYWA 2019”. Imprezy będą się rozpoczynać o godz. 21 przy ul. Tymienieckiego 3, w dawnych magazynach Karola Scheiblera i Ludwika Grohmana.

Na program składa się szeroki wachlarz muzyczny: od funku przez jazz po elektronikę, od solowych występów po wieloosobowe składy, od tanecznej międzywojennej Warszawy po współczesny Londyn. Świetnych muzycznych wrażeń nie zabraknie.

Liliana Bogusiak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.