dokończ zakup:

Pakiet z e-wydaniem na 365 dni

Formularz jest niewłaściwie wypełniony. Sprawdź pola zaznaczone na czerwono.

Twoje dane

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Express Ilustrowany Plus z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Dane do płatności

Podaj dane do faktury

Fakturę wyślemy na podany adres e-mail w ciągu 7 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

Wybierz sposób płatności

Tarcza bezpieczeństwa

Obsługujemy bezpieczne płatności we współpracy z zaufanym partnerem Przelewy24. Dzięki temu możesz bez obaw płacić za pośrednictwem m.in.:

Zapewniamy bezpieczne płatności przy użyciu kart MasterCard i Visa. Wszystkie dane przesyłane podczas dokonywania transakcji są szyfrowane oraz chronione bezpiecznym protokołem SSL.

Zapewniamy bezpieczne płatności przy użyciu metody Direct Billing, która polega na dopisaniu płatności do rachunku otrzymywanego od operatora sieci komórkowej. Wszystkie dane przesyłane podczas dokonywania transakcji są szyfrowane oraz chronione bezpiecznym protokołem SSL.

podsumowanie

(zmień pakiet)

Pakiet z e-wydaniem na 365 dni:

  • expressilustrowany.pl
  • plus.expressilustrowany.pl

Ważny do 22.05.2025

Klikając Płacę potwierdzam zapoznanie z informacjami o zamówieniu i żądam dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.