Anna Piotrkowska

Wybierz półroczną e-prenumeratę Nowości i odbierz bilety na koncert Macieja Maleńczuka

Wybierz półroczną e-prenumeratę Nowości i odbierz bilety na koncert Macieja Maleńczuka
Anna Piotrkowska

Oferta promocyjna jaka może się już nie powtórzyć. Wystarczy, że do niedzieli 11 lutego kupisz e-prenumeratę Nowości Dziennika Toruńskiego a dodatkowo otrzymasz bilety na wyjątkowy koncert Macieja Maleńczuka – „Maleńczuk gra Młynarskiego”

"Cztery dni przed śmiercią Wojciecha Młynarskiego skończyłem materiał na nową płytę z jego piosenkami. Chciałem, żeby jeszcze zaakceptował wybór tekstów. Był już zbyt słaby, żeby się z kimkolwiek spotykać, porozumiewaliśmy się za pośrednictwem Janka Młynarskiego" - mówił Maleńczuk we wspomnieniu Wojciecha Młynarskiego.

"Maleńczuk gra Młynarskiego" to płyta oraz trasa koncertowa, u której źródeł tkwi poczucie misji – przypomnienie Młynarskiego, którego wielu z nas bardzo słabo zna. Maciej Maleńczuk zagłębił się w utwory Młynarskiego i wybrał dwanaście utworów w różnych okresów jego twórczości. W interpretacjach Maleńczuka piosenki, wybrane według klucza, który sam artysta nazywa politycznym, celnie punktują dzisiejszy "świat ten źle pomyślany", w którym "poczciwy szewc zwyciężył smoka, a korzystają barany".

Ilość biletów ograniczona!

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy na stronę https://plus.nowosci.com.pl/wykup-dostep/

Regulamin promocji

Anna Piotrkowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.