W łódzkich szkołach i przedszkolach brakuje nauczycieli. Poszli na zwolnienia lekarskie...

Czytaj dalej
Fot. Piotr Jach
(pij)

W łódzkich szkołach i przedszkolach brakuje nauczycieli. Poszli na zwolnienia lekarskie...

(pij)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 205 na Olechowie za pośrednictwem elektronicznego dziennika poinformowała rodziców uczęszczających do niej uczniów: „(...) w związku z dużą zachorowalnością nauczycieli i absencją przekraczającą 50%, od dnia 4 stycznia istnieje duże prawdopodobieństwo, że szkoła nie będzie w stanie zapewnić uczniom odpowiedniej opieki. (...) Jeżeli Państwo mają możliwość, proszę o pozostawienie dzieci w domu do momentu poprawy sytuacji”.

PRZEJDŹ DO GALERII, BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz też:

(pij)

Komentarze

111
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Policjan

Ja siedziałem na L4 21 dni i dostałem podwyżkę. St. POSTERUNKOWY

pedagog

Większość pieniędzy z naszych podatków przeżera system edukacji - urzędnicy.
Czy tak trudno to zrozumieć ??
Ministerstwa, departamenty, wydziały oświaty, kuratoria..... masa ludzi zarabiających naprawdę duże pieniądze, na pewno większe niż nauczyciele.
Wystarczy pozbyć się tego postkomunistycznego BALASTU, sprywatyzować szkolnictwo tzn. oddać zarządzanie szkołami radom rodzicielskim. Czyli rodzicom uczących się dzieci.
I znieść zmianą ustaw, przymus płacenia na stado "przyjaciół królika". I będą wtedy godziwe pieniądze za prace nauczyciela.
Dotyczy to nie tylko szkolnictwa ale systemu opieki zdrowotnej i innych także.
Wkrótce wybory. Można to zrobić. Musimy to zrobić !!!

Kierowca

Mówią że chcą podwyżek, a jak jakiś uczeń ma słabe oceny to mówią że się nie uczy, jeśli nauczyciele twierdzą że uczeń ma się sam uczyć a tak twierdzą, to prosta droga do tego żeby ich wszystkich wypierdolic. Po co oni potrzebni jeśli nie nauczą tylko wymagają a było tak zawsze. Dlatego nie trafne jest określenie nauczyciel tylko uczyciel, bo uczy ale nie zawsze mu wychodzi, a w pracy nie płacą za chęci tylko za efekty.

OJCIEC MAŁEGO DZIECKA Z TEJ SZKOŁY

No i od 09-01-2019 zaczyna się strajk w szkole 182 na Łanowej . Po raz kolejny wychodzi przykra prawda w tym narodzie ... To nie lekarze są dla pacjenta a pacjent dla lekarza a "uczyciele" nie są dla dzieci a wręcz dzieci są zakładnikiem nauczycieli w ich rozgrywkach o koryto ...
Nikt mi nie wytłumaczy , że to dla dobra dzieci ... jesteście bezduszni - żyjecie z naszych pociech a traktujecie ich jako narzędzie walki ... uważam i zdania nie zmienię... co mamy zrobić z dziećmi jeżeli nie będą w szkole ... macie to gdzieś - nie wasz problem prawda ???

rozsądek

Jak ci się nauczycielu nie podobają twoje pobory, to zajmij się czymś innym, co przyniesie ci większe pobory. Przyjmując się do pracy podpisywałeś umowę o pracę z określoną w niej stawką miesięczną/godzinową. Jeśli widzisz, że inni mają lepiej, a to co robisz teraz wydaje ci się zbyt słabo opłacane - zacznij robić to co robią inni, przestań narzekać na swój los. NIKT, ale to absolutnie NIKT nie każe ci pracować jako nauczyciel. Zostań nauczycielu konsultantem w NASA, będziesz zarabiał krocie, załóż nauczycielu własną szkołę, zostań w niej dyrektorem, przyznasz sobie pensję o jakiej marzyłeś.... Nauczycielu, udając się na "lewe" zwolnienie lekarske stajesz się zwykłym oszustem i złodziejem, który powinien kilka nocy spędzić w areszcie. Ja osobiście nie życzę sobie, żeby moje dziecko było uczone przez pospolitego cwaniaczka i złodzieja.

4R

NIEROBY LESERY DO ROBOTY!!! TYLKO PODWYZKI W GLOWIE! KOREPETYCJE MACIE MOZECIE DOROBIC. DAJA WAM NA ZAKONCZENIE ROKU PREZENTY , KAZDE SWIETO WOLNE WEEKENDY FERIE WAKACJE. NIKT TAK NIE MA! WSTRETNE TOWARZYCHO ZA ZADUFANE W SOBIE ZE HEJ. PAMIETAM ZE SZKOLY JAK CHODZILEM MOZE 30% NAUCZYCIELI NIE BYLO ZEPSUTYCH RESZTA TO DNO.

Stary Kawaler

Kurcze dostałem pobór do wojska, strasznie się boję , w latach szkolnych koledzy srali mi do tornistra . A w wojsku boję się, że będą mi srać do butów .

ma

za godzinę pracy okolo 80 zł. Pracuje 20 godzin w tygodniu .

(!)

ZDROWIĘ MA SIę JEDNO

jak

wam nie pasuje to są przyjęcia w innych zawodach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.