W firmie kurierskiej DHL w Łodzi wybuchła przesyłka! Ucierpiały m.in. policyjne paczki

Czytaj dalej
Fot. Mirosław Malinowski
Mirosław Malinowski

W firmie kurierskiej DHL w Łodzi wybuchła przesyłka! Ucierpiały m.in. policyjne paczki

Mirosław Malinowski

Przy ładowaniu na tira doszło do eksplozji laptopa-zabawki.

Wczoraj po godz. 19 przy ul. św. Teresy, w siedzibie firmy kurierskiej, przy pakowaniu paczki z magazynu na tira doszło do wybuchu. Według pierwszych relacji eksplodować miała paczka wysłana z Łodzi do komisariatu policji w Gdańsku. Miały w niej być baterie i kondensatory do sprzętu elektronicznego.

Ostatecznie okazało się, że wybuchł pakunek zawierający laptop-zabawkę chińskiej produkcji. Był on wysyłany przez jedną z hurtowni do sklepów. Partia podobnych laptopów liczyła kilkaset sztuk.

- Rzeczywiście doszło przy tym do uszkodzenia znajdujących się w pobliżu przesyłek adresowanych do różnych jednostek policji - mówi Radosław Gwis z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Na miejsce została wezwana straż pożarna, pracownicy firmy ugasili przesyłkę, nikomu nic się nie stało. Na miejscu zjawiło się 8 zastępów straży pożarnej. Później sprawę przejęła policja - przyjechali policyjni pirotechnicy, którzy mieli sprawdzić, czy pozostałe przesyłki są bezpieczne. Działania trwały do późnej nocy.

Mirosław Malinowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.