Magdalena Olechnowicz

Uzależnienie od alkoholu jest przeszkodą w znalezieniu pracy

- Chcemy obalić mity i złe przekonania o tym, jak wygląda ośrodek, chcemy go odczarować - mówi Magdalena Piekarec, lekarz psychiatra, i Sylwia Krasucka, Fot. Łukasz Capar - Chcemy obalić mity i złe przekonania o tym, jak wygląda ośrodek, chcemy go odczarować - mówi Magdalena Piekarec, lekarz psychiatra, i Sylwia Krasucka, kierownik oddziału uzależnień
Magdalena Olechnowicz

Alkohol to największy problem stojący na drodze do pomocy podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. Stąd pomysł o współpracy placówki z Całodobowym Oddziałem Terapii Uzależnień od Alkoholu w Centrum Zdrowia Psychicznego.

Wczoraj w Centrum Zdrowia Psychicznego odbyło się pierwsze z trzech spotkań dla pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. Dowiedzą się na nim m.in., na czym polega terapia Całodobowego Oddziału Terapii Uzależnień od Alkoholu (COTU) i jak skutecznie dotrzeć z taką informacją do swoich podopiecznych mających problem z uzależnieniem od alkoholu. W spotkaniach wezmą udział wszystkie zespoły pracy socjalnej MOPR.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Olechnowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.