Urzędnicy chcą się pozbyć ogródków z rynku. Na pięć dni

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Tomasz Mikulicz

Urzędnicy chcą się pozbyć ogródków z rynku. Na pięć dni

Tomasz Mikulicz

20 maja na Rynku Kościuszki odbędzie się Mityng Lekkoatletyczny. Już cztery dni wcześniej restauratorzy będą musieli zwinąć ogródki.

Koszt rozłożenia, wywiezienia, magazynowania i złożenia ogródka to ok. 2 tys. zł. Do tego dochodzą straty, które poniesiemy przez to, że ogródek przez te dni nie będzie działał – mówi Adam Stulgis, właściciel restauracji Tygiel.

– Bóg stworzył świat w siedem dni, a oni potrzebują pięciu na rozstawienie sprzętu? - dziwi się Wojciech Winogrodzki z Podlaskiego Związku Pracodawców. Dalsze szczegóły dotyczące pomysłu urzędników poznasz po wykupieniu dostępu do artykułu i naszego serwisu PLUS.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.