(pij)

Trzy kandydatki z Łódzkiego na gali Miss Polonia 2018. Tegoroczny finał nie będzie transmitowany w telewizji, na żywo tylko w internecie

Kandydatki do tytułu Miss Polonia z Łódzkiego. Od lewej: Magdalena Czech, Natalia Zawiślak i Patrycja Woźniak. Zdjęcia z gali wyborów Miss Polonia Województwa Fot. Krzysztof Szymczak Kandydatki do tytułu Miss Polonia z Łódzkiego. Od lewej: Magdalena Czech, Natalia Zawiślak i Patrycja Woźniak. Zdjęcia z gali wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego.
(pij)

Trzy mieszkanki Łódzkiego będą ubiegać się o koronę Miss Polonia. Finałowa gala czterdziestych już wyborów najpiękniejszej Polki odbędzie się w sobotę 10 listopada w hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.

Wśród 20 piękności, które zabłysną urodą w ten wieczór, są trzy triumfatorki regionalnych eliminacji, jakimi był konkurs Miss Polonia Województwa Łódzkiego: Natalia Zawiślak z Kutna (Miss Polonia Województwa Łódzkiego), Patrycja Woźniak z Łasku (I Wicemiss województwa) i pochodząca z Opoczna Magdalena Czech (II Wicemiss województwa).

Pozostało jeszcze 43% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
(pij)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.