Karina Obara

Szymon Hołownia już zaczął kampanię prezydencką

Szymon Hołownia cieszy się wielką popularnością jako autor książek i postać z telewizyjnego okienka, ale też niezły mówca Szymon Hołownia cieszy się wielką popularnością jako autor książek i postać z telewizyjnego okienka, ale też niezły mówca
Karina Obara

Nad kampanią Szymona Hołowni, który niedawno ogłosił, że wystartuje w wyborach na prezydenta Polski, pracują już dwa sztaby. Jakie są szanse, że mu się powiedzie? I po co?

Szymon Hołownia uwielbia jeździć w teren. Nie wahał się odwiedzać małych bibiotek, rozmawiać z czytelnikami i opowiadać im barwnie o swoim życiu, ale też doradzać jak żyć. Aktywny w mediach społecznościowych do tego stopnia, że niemal każdy jego komentarz wzbudza olbrzymie emocje. Uchodzi za kogoś, kto widzi pęknięcia w Kościele, ale wciąż wierzy, że Kościół zdolny jest do odbudowy dzięki wewnętrznemu oczyszczeniu.

Szymon Hołownia uwielbia jeździć w teren. Nie wahał się odwiedzać małych bibiotek, rozmawiać z czytelnikami i opowiadać im barwnie o swoim życiu, ale też doradzać jak żyć.  Czytaj wiecej w pełnej wersji artykułu. 

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karina Obara

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.