MM

Smartfony nie są takie straszne

Smartfony nie są takie straszne
MM

Podstawowe funkcje telefonu, korzystanie z map, fotografowanie oraz opłaty i bezpieczeństwo korzystania z usług telekomunikacyjnych będą omawiane podczas zajęć z obsługi smartfona, na które zaprasza fundacja „Subvenio”.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu „Po prostu dla Seniora 2.0: oswajamy komputery i smartfony”, który jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Łodzi. Od kwietnia br. przeszkolonych zostało już 800 łodzian w wieku 60+.

Aktualnie fundacja prowadzi nabór do udziału w cyklu czterech spotkań (po 2 godziny lekcyjne), które zostaną przeprowadzone w pięciu dzielnicach Łodzi (na Widzewie, Bałutach, w Śródmieściu, na Polesiu i na Górnej). Rozpoczęcie zajęć nastąpi między 28 października a 8 listopada.

Żeby dowiedzieć się, czy na zajęcia w danej dzielnicy są wolne miejsca, trzeba zadzwonić pod numer telefonu 501-988-014, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14.

MM

plus.expressilustrowany.pl

obniżka -50% na Czarny Weekend

30-dniowy dostęp do Expressu Ilustrowanego

20,00 40,00

Czarny weekend trwa! Do 29.11 kup prenumeratę cyfrową za połowę ceny i ciesz się dostępem do aktualnego wydania gazety bez wychodzenia z domu.

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.