Skazany w sprawie śmierci rowerzysty w Pabianicach potrącił pieszego! Był pijany

Czytaj dalej
(ls)

Skazany w sprawie śmierci rowerzysty w Pabianicach potrącił pieszego! Był pijany

(ls)

Kamil K., jeden ze skazanych za śmierć rowerzysty w Pabianicach, na ul. Zamkowej potrącił pieszego. 21-latek uciekł z miejsca wypadku. Wkrótce zatrzymali go policjanci - był pijany.

7 listopada Kamil K. jadąc volkswagenem ul. Zamkową w kierunku Starówki, na przejściu dla pieszych potrącił pieszego. Mężczyzna został ciężko ranny, natomiast 21-latek uciekł z miejsca wypadku. Po numerach rejestracyjnych udało się policji ustalić sprawcę potrącenia. Kamil. K. był pijany. Trafił do policyjnej izby zatrzymań.

-Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutów spowodowania wypadku, ucieczki z miejsca zdarzenia oraz kierowania w stanie nietrzeźwości. Sądu Rejonowy zastosował wobec niego tymczasowy areszt - mówi kom. Joanna Szczęsna z KPP w Pabianicach.
Kamil K. został skazany w sprawie śmierci 31-letniego rowerzysty z Pabianic na dwa lata więzienia.

Śmierć rowerzysty w Pabianicach. JEST WYROK. Wepchnęli rowerzystę na autobus

Przypominamy, że 10 grudnia 2014 roku 31-letni Piotr K. jechał ul. Nawrockiego w Pabianicach. Wyprzedził go renault megane. Auto zatrzymało się, wyskoczyło z niego dwóch mężczyzn. Jeden z nich zaatakował rowerzystę. Uderzył go w twarz. Mężczyzna przewrócił się, wpadł na przejeżdżający obok autobus komunikacji miejskiej. Cios był tak silny, że rowerzysta rozbił boczną szybę. Zakrwawiony upadł na jezdnię. Zginął na miejscu.

Film z wizji lokalnej

CZYNNE SKLEPY 11.11.2016 OTWARTE SKLEPY 11 LISTOPADA BIEDRONKA, LIDL, KAUFLAND, AUCHAN, KAUFLAND

(ls)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.