Siedem osób rannych w wypadkach

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Kasprzak
Magda Jach

Siedem osób rannych w wypadkach

Magda Jach

Podczas weekendu w trzech wypadkach na ulicach Łodzi ucierpiało aż 7 osób . Dramatycznie wyglądały zdarzenia na ulicach Pabianickiej i Paradnej.

Siedem osób trafiło do szpitali w wyniku wypadków, do których doszło w weekend w Łodzi. Dramatyczne sceny rozegrały się wczoraj ok. godz. 16.30 na ulicy Paradnej. Kierujący volkswagenem passatem 64-letni mężczyzna, wyjeżdżając z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa 25-letniemu motocykliście. Motocykl z impetem uderzył w auto, 25-latek został wyrzucony w powietrze i upadł kilka metrów dalej na asfalt. Z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu, złamania ręki i żeber trafił do szpitala im. Kopernika.

Niewiele później przywieziono tam 21-letniego mężczyznę i dwie kobiety w wieku 20 i 36 lat - z wypadku na ul. Pabianickiej przy Dubois. Doszło do niego, gdy kierujący hondą 40-latek nie zatrzymał się na czerwonym świetle i zderzył się z mercedesem, prowadzonym przez 21-latka, który zawracał na skrzyżowaniu.

W sobotę rano natomiast na ul. Maratońskiej (przy Przełajowej) citroen taxi zderzył się z fordem escortem. 60-letni taksówkarz ruszył z postoju i chciał zawrócić. Wówczas w bok jego auta uderzył jadący od strony ul. Pienistej ford. Podróżowała nim para dwudziestolatków. Wszyscy uczestnicy wypadku doznali obrażeń i zostali hospitalizowani.

Magda Jach

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.