Serce ekologii zabije w Łodzi

Czytaj dalej
MM

Serce ekologii zabije w Łodzi

MM

Świadome odżywianie, polityka zero waste, foodsharing, idea do it yourself – ciężko o bardziej aktualne tematy. Wszystkie z nich będzie można znaleźć w programie Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz Targów Ekologicznego Stylu Życia „beECO”.

Największe i najważniejsze w Polsce wydarzenie branży produktów ekologicznych odbędzie się w dniach 18 – 20 października w Hali Expo-Łódź i weźmie w nich udział ponad 350 wystawców z całego świata. Obecność potwierdzili najlepsi polscy producenci produktów ekologicznych oraz firmy z Korei Południowej, Palestyny, Sri Lanki, Szwecji, Grecji, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Litwy, Czech i Niemiec.

Na każdego odbiorcę czeka szereg atrakcji. Tą – co roku – najbardziej wyczekiwaną są premiery produktowe. Pojawią się nowe firmy oferujące szeroką gamę produktów i ciekawych rozwiązań, które dopiero co pojawiły się na rynku. Jak co roku zadbano też o odpowiednią reprezentację wysokiej jakości produktów regionalnych opartych na tradycyjnych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie recepturach.

Na fali zainteresowania ubiegłorocznym Kongresem EKOBRANŻY impreza powraca w rozszerzonej formule. Wśród tematów najnowsze trendy rynkowe, skuteczny marketing ekoproduktów, możliwości rozwoju sklepów specjalistycznych na rynku pełnym wyzwań. Odświeżone zostanie również BIObiznes Forum, którego program skierowany będzie do właścicieli sklepów jak również do całego sektora HoReCa. To świetna okazja, żeby dowiedzieć się kim tak naprawdę jest klient wege, co tak właściwie charakteryzuje BIOżywność, czy poznać zalety i wady sprzedaży internetowej.

Platforma B2B, która będzie po raz pierwszy dostępna dla wszystkich Wystawców oraz przedstawicieli branży aktywnie wesprze przedsiębiorców w rozwoju biznesu w branży ekologicznej. Umówione z Wystawcami spotkania będzie można odbyć w komfortowych warunkach Hali Expo-Łódź.

Targi „NATURA FOOD” i „beECO” z roku na rok coraz bardziej wychodzą do ludzi. Miłośnicy dobrego smaku z pewnością odwiedzą strefę pokazów kulinarnych, której gościem specjalnym w dniu 20 października będzie Karol Okrasa. Z kolei osoby dbające o cerę zainteresują się wegańskim makijażem, którego pokazy przygotuje PINK MINK Studio. Nie zabraknie również warsztatów utrzymanych w duchu DIY. Ich uczestnicy przekonają się jak łatwo zrobić peeling do twarzy lub ciała czy kwiatowe toniki do twarzy inspirując się wyłącznie naturą.

Największe w Polsce wydarzenie branży BIO: XII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz VIII Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” odbędą się w Hali Expo-Łódź w terminie 18 – 20 października 2019 roku.

WYSTAWCY 2019
II KONGRES EKOBRANŻY
REJESTRACJA SPOTKAŃ B2B
IV FORUM ALERGII


powiększ mapę


TARGI ODBYWAJĄ SIĘ W HALI EXPO-ŁÓDŹ
Al. Politechniki 4, 93-590 Łódź


Godziny zwiedzania
Piątek – 18/10/2019 – 10:00 – 18:00
Sobota – 19/10/2019 – 10:00 – 18:00
Niedziela – 20/10/2019 – 10:00 – 16:00


www.naturafood.pl
Natura Food FB
beEco FB
MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.