Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Ruszył z kobietą na masce auta, a potem ją zrzucił na jezdnię. Sceny jak z filmu akcji rozegrały się na ul. Niemodlińskiej w Opolu

Czytaj dalej
Mirela Mazurkiewicz

Ruszył z kobietą na masce auta, a potem ją zrzucił na jezdnię. Sceny jak z filmu akcji rozegrały się na ul. Niemodlińskiej w Opolu

Mirela Mazurkiewicz

Zaczęło się od błahostki - zablokowanego wjazdu na podwórko. Gdy emocje wzięły górę, syn sąsiadów „przewiózł” kobietę na masce samochodu, aż ta wyleciała w powietrze i uderzyła o asfalt. Wszystko działo się na ruchliwej ulicy.

12 listopada, czyli wolny poniedziałek po Święcie Niepodległości, na długo pozostanie w pamięci mieszkańców budynku przy ul. Niemodlińskiej 18 w Opolu. Tuż przed godz. 9 na posesję wjechała srebrna skoda.

- Kierowca zaparkował w taki sposób, że zastawił wyjazd - mówi Adam Ossowski, który mieszka z rodziną w budynku przy ul. Niemodlińskiej 18. - Za kierownicą siedział syn sąsiadów. Żona poinformowała go, że za moment wyjeżdżamy do rodziny, więc musi przeparkować auto. Zignorował to, zaczął tylko coś marudzić pod nosem.

Kobieta straciła cierpliwość i zadzwoniła na policję. Sądziła, że mundurowi będą w stanie przekonać mężczyznę do przeparkowania auta. Dyżurny poinformował ją, że wysyła na miejsce patrol.

- Wtedy ten mężczyzna zorientował się chyba, że to nie są już przelewki, podszedł do mojej żony, zaczął ją szarpać, a ona wyczuła od niego woń alkoholu. Ewa powiedziała o tym policjantowi i on poradził, żeby go zatrzymała do czasu przyjazdu patrolu - relacjonuje pan Adam.

Kobieta wzięła sobie do serca tę radę i robiła wszystko, aby udaremnić kierowcy wyjazd. - Ewa stanęła za samochodem i odcięła kierowcy drogę ucieczki - opowiada jej mąż. - Zdenerwował się wtedy i powiedział, że ją potrąci.

Pan Adam obserwował zdarzenie z okna mieszkania. Widząc, co się dzieje, zaczął wszystko nagrywać (na budynku jest również monitoring). Na nagraniu widać, że kobieta stoi tuż za tylnym zderzakiem skody, a kierowca powoli cofa, wypychając ją na drogę. Chwilę później akcja przenosi się na ulicę Niemodlińską, po której jeżdżą inne samochody.

Pani Ewa próbuje zatrzymać kierowcę stając przed maską auta. Na nagraniu słychać, że relacjonuje przez telefon policjantowi rozwój sytuacji. - W pewnym momencie samochód rusza, żona upada na maskę i jedzie na niej kilka metrów - mówi Adam Ossowski. - Później kierowca gwałtownie hamuje, a Ewa zostaje wyrzucona w górę i z impetem uderza o asfalt. Po wszystkim kierowca odjechał . Żona ma uszkodzoną rękę, siniaki i otarcia, ale na szczęście żyje. Przecież ta historia mogła skończyć się tragicznie!

Policjanci potwierdzają, że do takiego zdarzenia doszło.

Okazuje się, że emocje w tej sprawie mógł podsycić trwający od lat konflikt sąsiedzki.

Pozostało jeszcze 46% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Mirela Mazurkiewicz

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.expressilustrowany.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.