Rusza Festiwal Zdrowia i Niezwykłości - mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Czytaj dalej
Fot. Janusz Kubik
Agnieszka Jedlińska

Rusza Festiwal Zdrowia i Niezwykłości - mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Agnieszka Jedlińska

W piątek startuje trzydniowa impreza poświęcona naturoterapii. Do Łodzi przyjechało blisko dwustu wystawców. Mamy dla Was podwójne zaproszenia! O tym, co należy zrobić, by je otrzymać, czytaj poniżej.

Przez trzy dni hala będzie miejscem spotkań z bioenergoterapeutami (m.in. Jerzy Ireneusz Opara - uzdrawianie praniczne, Zbigniew Gerwatowski - masaż japoński, przedstawiciele Polskiego Cechu Psychotronicznego, Krzysztof Lewandowicz - akupresura stóp, Ludmiła Nikiszyna - irydologia, Mieczysław Bartnik - bioenergoterapeuta i egzorcysta, Józef Zych - medycyna naturalna), którzy podpowiedzą, jaką formę terapii wspomagającej zdrowie wybrać. Wielu zabiegom można będzie poddać się na miejscu.

UWAGA! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na Festiwal Zdrowia i Niezwykłości. Aby wziąć udział w zabawie należy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego akurat TY powinieneś/powinnaś otrzymać zaproszenie na Festiwal. Najciekawsze uzasadnienia nagrodzimy! ODPOWIEDZI, na które czekamy do piątku do godziny 15 prosimy nadsyłać na adres [email protected] (prosimy podać również imię i nazwisko oraz nr telefonu). Osoby, które otrzymają wejściówki, poinformujemy telefonicznie!

Nie zabraknie także naturalnej żywności, ziół, przypraw, suplementów diety, olejów tłoczonych na zimno, miodów z ekologicznych pasiek. Impreza jest czynna dziś w godz. 11 - 18, jutro od 10 do 18, w niedzielę od 10 do 17. Partnerami imprezy są Expo-Łódź i Marvel.

W hali Expo przy al. Politechniki 4 rozpoczyna się XXXIII Festiwal Zdrowia i Niezwykłości.

Agnieszka Jedlińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.