Rozszyfruj język komputera!

Czytaj dalej
Fot.
kb

Rozszyfruj język komputera!

kb

W Programie „Aktywni 60+” może wziąć udział 1000 łodzian

Każdy mieszkaniec Łodzi, który ukończył 60 lat i jest ciekawy świata oraz nowych technologii, może spróbować swoich sił na bezpłatnym kursie komputerowym, którego kolejną edycję organizuje Fundacja Subvenio dzięki dofinansowaniu z budżetu Urzędu Miasta Łodzi.

W programie „Aktywni 60+” będzie mogło wziąć udział 1000 mieszkańców Łodzi. To bezpłatne kursy komputerowe, które uczą praktycznych rzeczy. W ciekawej i miłej atmosferze uczestnicy poznają tajną instrukcję obsługi swojego komputera. Nauczą się, jak bezpieczne wysyłać pocztę mailową, komunikować się z rodziną i całym światem przez portale społecznościowe, oglądać filmy i słuchać muzyki.

Proste okaże się też rezerwowanie biletów na przejazdy czy imprezy oraz szeroko pojęte załatwianie spraw przez internet. Seniorzy dowiedzą się, jak bezpiecznie przenieść zdjęcia ze smartfona na komputer, jak być bezpiecznym i pewnym siebie w internecie. Wspólnie z prowadzącymi odkryją wszystkie tajemnice Facebooka i Messengera. Dzięki temu uczestnicy zyskają możliwość poznania nowych ludzi.

Organizator szkoleń zapewnia nowe komputery i doświadczonych nauczycieli oraz sale dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Warto spróbować, może po kursie komputer stanie się Twoją pasją?

Kurs ma trzy poziomy zaawansowania, począwszy od podstaw. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Wystarczy wybrać dogodne godziny i lokalizację. Liczba miejsc jest ograniczona, więc trzeba rejestrować się pod nr 501-988-014, 511-614-574 w godz. 10-14 lub w CH Sukcesja, w Pracowni Aktywnych na poziomie -1.

kb

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.