Rozpoczął się sezon na miss oraz... mistera

Czytaj dalej
Piotr Jach

Rozpoczął się sezon na miss oraz... mistera

Piotr Jach

Czekają nas wybory Miss i Mistera Ziemi Łódzkiej, Miss Polonia Województwa Łódzkiego oraz Miss Studentek Łodzi Chętnych na korony nie brakuje.

Wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego rozpoczęły się poszukiwania jego nowych Miss oraz... Mistera. Właśnie zakończył się pierwszy z serii castingów, które poprzedzają wybory nowej Miss Ziemi Łódzkiej, Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek (preludium do wyborów Miss Polski), a także Mistera Ziemi Łódzkiej, który to tytuł zostanie w tym roku wręczony po raz pierwszy. Jest to zarazem ewenement na ogólnopolską skalę, gdyż region łódzki jest pierwszym w kraju, w którym odbędzie się lokalny konkurs na najprzystojniejszego pana. Jego zwycięzca awansuje od razu do finału wyborów Mistera Polski.

Na ten pierwszy męski casting w Łodzi zgłosiło się łącznie około 40 przystojniaków. Kandydatek na Miss było ponad dwa razy więcej. Przepustkę do finału wyborów Ziemi Łódzkiej dostanie po 15 osób w każdej kategorii. Ogłoszenie wyników castingu przewidziano pod koniec stycznia. Regionalny finał nastąpi pod koniec maja.

Nieco mniej widowiskowo trwa także casting do wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego.

- Nabór rusza zaraz po zakończeniu poprzednich wyborów, przy czym u nas odbywa się on za pośrednictwem strony internetowej, gdzie każda zainteresowana dziewczyna może zostawić swoje zgłoszenie. Przeglądamy je pod koniec kwietnia a wybrane kandydatki zapraszamy na ostateczny casting, który decyduje o kwalifikacji do wojewódzkiego finału, który odbędzi esię w czerwcu - wyjaśnia Oliwia Jesionowska z Agencji Impresaryjnej Igo-Art, która jest organizatorem zarówno regionalnych, jak i ogólnopolskich wyborów Miss Polonia.

Na łódzkich wyższych uczelniach ruszyły już też castingi do majowych wyborów Miss Studentek Łodzi. To najmłodszy z konkursów piękności w naszym mieście, organizowany przez Igo-Art. Jego zwyciężczynie zasilają szeregi pretendentek do Miss Polonia Województwa Łódzkiego.

Piotr Jach

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.