Rozpoczął się sezon na miss oraz... mistera

Czytaj dalej
Piotr Jach

Rozpoczął się sezon na miss oraz... mistera

Piotr Jach

Czekają nas wybory Miss i Mistera Ziemi Łódzkiej, Miss Polonia Województwa Łódzkiego oraz Miss Studentek Łodzi Chętnych na korony nie brakuje.

Wraz z początkiem nowego roku kalendarzowego rozpoczęły się poszukiwania jego nowych Miss oraz... Mistera. Właśnie zakończył się pierwszy z serii castingów, które poprzedzają wybory nowej Miss Ziemi Łódzkiej, Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek (preludium do wyborów Miss Polski), a także Mistera Ziemi Łódzkiej, który to tytuł zostanie w tym roku wręczony po raz pierwszy. Jest to zarazem ewenement na ogólnopolską skalę, gdyż region łódzki jest pierwszym w kraju, w którym odbędzie się lokalny konkurs na najprzystojniejszego pana. Jego zwycięzca awansuje od razu do finału wyborów Mistera Polski.

Na ten pierwszy męski casting w Łodzi zgłosiło się łącznie około 40 przystojniaków. Kandydatek na Miss było ponad dwa razy więcej. Przepustkę do finału wyborów Ziemi Łódzkiej dostanie po 15 osób w każdej kategorii. Ogłoszenie wyników castingu przewidziano pod koniec stycznia. Regionalny finał nastąpi pod koniec maja.

Nieco mniej widowiskowo trwa także casting do wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego.

- Nabór rusza zaraz po zakończeniu poprzednich wyborów, przy czym u nas odbywa się on za pośrednictwem strony internetowej, gdzie każda zainteresowana dziewczyna może zostawić swoje zgłoszenie. Przeglądamy je pod koniec kwietnia a wybrane kandydatki zapraszamy na ostateczny casting, który decyduje o kwalifikacji do wojewódzkiego finału, który odbędzi esię w czerwcu - wyjaśnia Oliwia Jesionowska z Agencji Impresaryjnej Igo-Art, która jest organizatorem zarówno regionalnych, jak i ogólnopolskich wyborów Miss Polonia.

Na łódzkich wyższych uczelniach ruszyły już też castingi do majowych wyborów Miss Studentek Łodzi. To najmłodszy z konkursów piękności w naszym mieście, organizowany przez Igo-Art. Jego zwyciężczynie zasilają szeregi pretendentek do Miss Polonia Województwa Łódzkiego.

Piotr Jach

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.