Prezenty od was sprawiły dzieciom wielką radość

Czytaj dalej
Fot. Anna Rimke
Anna Rimke

Prezenty od was sprawiły dzieciom wielką radość

Anna Rimke

- Super! Tyle nowych gier! Lalki... i piłki - cieszyły się dzieci ze świetlicy Caritasu w Strzelcach Kraj., zaglądając do kartonów i wielkich toreb z prezentami.

Świąteczne Pogotowie „GL” ciągle działa, bo ciągle jeszcze mamy prezenty dla świetlic, które w tegorocznej akcji objęliśmy pomocą. We wtorek zawieźliśmy podarki do Strzelec:_mnóstwo zabawek, gry planszowe, książki, przybory szkolne, słodycze oraz żywność. A wszystko to dzięki Wam! Bo to właśnie Czytelnicy tak fantastycznie włączyli się w naszą akcję.

Zosia marzyła o bajkach na płytach

Kiedy na początku grudnia odwiedziliśmy świetlicę w Strzelcach, dzieci opowiadały nam, o czym marzą. Hania chciała, żeby w świetlicy można była bawić się klockami Lego, podobnie 6-letni Jasiek. Zosia marzyła o bajkach na płytach. Amelka mówiła o lalce z wózkiem, Zuzia - o domku dla lalek a Ania - o zabawkowym mikrofonie. We wtorek dzieciaki ochoczo więc zaglądały do kartonów i toreb, które im zawieźliśmy. - Super! - cieszyły się z zabawek. - Za wszystko dziękujemy - mówiły chórem

Anna Rimke

Dziennikarz "Gazety Lubuskiej" od 2005 roku, choć z dwiema przerwami. Prywatnie mieszkanka podgorzowskiej Kłodawy. Bliskie są mi szczególnie tematy społeczne, ale nie tylko. Lubię być tam, gdzie coś się dzieje, bo lubię ludzi. Lubię ich słuchać i z nimi rozmawiać. Dzięki temu, każdy dzień mojej pracy jest inny. 


Zajmuję się tematami związanymi z oświatą:Lubię poznawać ciekawych ludzi:A kiedy Ci ludzie mają coś wspólnego ze zwierzętami, to muszę ich poznać:Ale nie tylko przyjemnymi sprawami się zajmuję. Jak trzeba, to jestem też w miejscu tragedii:Portal Naszemiasto.pl


Na czele moich obowiązków jest też portal Gorzów Wielkopolski Naszemiasto.pl


Tu nie tylko piszę, ale też opiekuję się stroną.


 


Gdyby nie praca w redakcji, to...


Trudno powiedzieć... Od najmłodszych lat uwielbiałam pisać i chyba stąd ten pomysł na życie. Ale myślę, że mogłabym też zwyczajnie sobie zwiedzać świat. I tylko od czasu, do czasu napisać o ludziach, których spotkałam na swojej drodze.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.