Potrącony i przejechany!

Czytaj dalej
Agnieszka Jedlińska

Potrącony i przejechany!

Agnieszka Jedlińska

Wyjątkowo tragiczny wypadek z udziałem pieszego i trzech samochodów zdarzył się wczoraj ok. godz. 17 na ul. Zachodniej przy Manufakturze.

Mężczyzna idący w kierunku parku Staromiejskiego wszedł - albo wbiegł - na jezdnię prowadzącą w stronę Bałuckiego Rynku na czerwonym świetle.

Jadący lewym pasem kierowca forda mondeo w porę zauważył pieszego i zdołał wyhamować, unikając potrącenia. Niestety kierowca jadącego za nim volkswagena sharan na zgierskich numerach rejestracyjnych nie zauważył tego manewru i uderzył w forda z całym impetem.

Ford wpadł na pieszego, odrzucając go na prawy pas. Wtedy przejechało po nim audi na dolnośląskich numerach rejestracyjnych.

- Mężczyzna w bardzo ciężkim stanie, z obrażeniami wielonarządowymi, trafił do szpitala im. Kopernika prosto nastół operacyjny - mówi Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji. - Czy był trzeźwy, wykażą wyniki badania krwi.

Po wypadku zablokowane były oba pasy ruchu na odcinku od ulicy Ogrodowej do ul. Drewnowskiej. Policja kierowała wszystkich objazdem, przepuszczała tylko autobusy komunikacji miejskiej.

Agnieszka Jedlińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.