Piotr Jach

Polski finał The Look of the Year w Łódzkiej ASP

Polski finał The Look of the Year  w Łódzkiej ASP
Piotr Jach

Niestety, nie powiodło się łodzianom w ogólnopolskim finale The Look of The Year 2017, który odbył się w piątek wieczorem w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Choć wsród dwudziestki kandydatów do reprezentowania naszego kraju na ogólnoświatowym finale tego prestiżowego konkursu dla początkujących modelek i modeli było łodzian aż czworo (dziewczyna i trzech chłopaków), żadne z nich nie zajęło miejsca premiowanego wyjazdem do Włoch. Triumfatorami polskiej edycji The Look of the Year 2017 decyzją jury zostali: Jolanta Wilczek, 20-latka z Raciborza oraz 19-letni Kamil Bahar z Poznania.

Na finał do Włoch pojadą również dwie osoby wybrane przez publiczność finału w głosowaniu SMS-owym. Będą to: 16-letnia Julia Rozpondek oraz 22-letni Daniel Kołodziejczyk, oboje z Częstochowy. Gratulujemy i życzymy im powodzenia.

Konkurs, konkursem, lecz organizatorom The Look of the Year w Polsce należą się słowa uznania za wysoki poziom imprezy. I nie chodzi tu nawet o walory i urodę młodych modelek i modeli, lecz o wspaniałe modowe widowisko jakim była piątkowa gala.

Finaliści zaprezentowali się publiczności w dziewięciu kolekcjach znanych marek odzieżowych oraz renomowanych polskich projektantów, którzy zasiadali też w konkursowym jury. Podziwiać można było kolekcje m.in. duetu paprocki&brzozowski, Natashy Pavluchenko, Andrzeja Fodera, Marty Kuszyńskiej, Jarosława Ewerta oraz Mariusza Przybylskiego.

W charakterze muzycznego przerywnika w trakcie liczenia jurorskich głosów znakomicie sprawdziło się łódzkie trio KAMP!

Całość gali z właściwym sobie niewymuszonym wdziękiem oraz humorem poprowadził Olivier Janiak. Choć wyraźnie dawała mu się we znaki kontuzja pleców odniesiona podczas kitesurfingu (konferansjer miał nawet kłopoty z chodzeniem) nawiązał świetny kontakt z publicznością i dowcipnie przekomarzał się z celebrytami zasiadającymi w jury.

Piotr Jach

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.