Pojawia się i znika. Jak to jest z tą flagą Unii Europejskiej na sesjach rady miasta

Czytaj dalej
Tomasz Mikulicz

Pojawia się i znika. Jak to jest z tą flagą Unii Europejskiej na sesjach rady miasta

Tomasz Mikulicz

Flagi nie ma. Tak mówi Dariusz Wasilewski. Więcej. Twierdzi, że to dzięki niemu z sali obrad zniknęła. I uważa to za swój sukces. Sprawdziliśmy. To sukces niekompletny.

Flaga Unii Europejskiej nic szczególnego nie wnosi. Powinniśmy dbać o suwerenność i czcić nasze symbole narodowe - mówi Dariusz Wasilewski. W kończącej się właśnie kadencji był radnym komitetu Truskolaskiego, a od kwietnia zeszłego roku - radnym niezależnym.

Ogłaszając swój start do Sejmiku z list Kukiz’15 podsumował swoją działalność w radzie miasta. Co mu się udało? Jak na usunięcie flagi zareagowali radni opozycji? Tego i innych szczegółów dowiesz się w dalszej części artykułu.

 

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.