Lila Sayed

Pływalnie znów czynne

Pływalnie znów czynne
Lila Sayed

Po miesięcznej przerwie znów będą czynne pływalnie w Pabianicach i w Konstantynowie Łódzkim Baseny przeszły kompleksową konserwację.

Od jutra pabianiczanie znów będą mogli korzystać z miejskiej pływalni. Od najbliższego poniedziałku taka sama rekreacja czeka mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego. Baseny przeszły kompleksową konserwację.

- Jak co roku na pływalni wykonano prace konserwacyjne - uszczelnianie, czyszczenie i dezynfekcja niecki basenowej, malowanie pomieszczeń szatni, odnowienie schodów - wylicza zmiany, które czekają gości konstantynowskiej pływalni Krystyna Opara, dyrektor centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim.

Dodatkowo, w związku z intensywną eksploatacją obiektu, w tym roku wymieniono pompy basenowe, instalację w wannie z hydromasażem oraz oświetlenie na lampy LED. Ponadto częściowo zmodernizowano sieć wodno-kanalizacyjną oraz instalację elektryczną.

Po otwarciu, cena biletów nie zmieni się. Osoby posiadające ulgę za godzinę pływania zapłacą 8 zł, za bilet normalny trzeba będzie zapłacić 3 złote więcej.

W sierpniu basen będzie czynny krócej niż zwykle - od godz. 14 do godz. 21.

Na razie nie będzie także podwyżki cen biletów na basen przy ul. Grota-Roweckiego w Pabianicach. Za godzinę pływania pabianiczanie nie posiadający zniżek zapłacą - tak jak dotychczas - 10 zł, natomiast bilet ulgowy kosztować będzie 7 zł.

Pływalnia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pabianicach również przeszła kompleksowy remont - wymieniono zużyty sprzęt służący do uzdatniania wody, odświeżono szatnie i wymieniono oświetlenie na lampy LED.

- W sierpniu obowiązywać będzie dodatkowa zniżka dla uczniów i studentów - zapowiada Tomasz Kloze, kierownik pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pabianicach. - W godzinach 14-17 goście zapłacą 4 zł.

Pabianicki basen czynny jest w tygodniu w godz. 6.30-8.30 oraz 15.30-21.30. W soboty w godz. 10-18, a w niedziele w godz. 11-18.

Lila Sayed

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.