Nękał byłą dziewczynę, pikantne szczegóły z ich życia umieścił w internecie...

Czytaj dalej
Fot. Policja
Edward Mazurkow

Nękał byłą dziewczynę, pikantne szczegóły z ich życia umieścił w internecie...

Edward Mazurkow

Policjanci z wydziału wywiadowczego Komendy Miejskiej zatrzymali 38-latka, który zasypywał SMS-ami swoją byłą dziewczynę i w internecie ujawnił pikantne szczegóły ich znajomości. 38-latek nie mogąc pogodzić się z rozstaniem, zniszczył także samochód mężczyźnie, dla którego rzuciła go ukochana.

- 38-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności - informuje mł. asp. Ilona Sidorko.

Z ustaleń śledczych wynika, że 7 listopada 2016 roku 38-latka i jej nowy znajomy przyjechali do domu byłego chłopaka kobiety, aby wyjaśnić sytuację. 38-latek na ich widok wpadł w szał. Złapał za grabie i ruszył w stronę intruzów. Ci uciekli do zaparkowanego na ulicy Brzeźnickiej peugeota. 38-latek grabiami wybił tylną szybę, uszkodził klapę bagażnika i odszedł. 31-letni właściciel samochodu wycenił szkody na 700 złotych. Powiadomił policję i awanturnik jeszcze tego samego dnia został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do dramatycznych wydarzeń, spowodowanych zazdrością o partnera, doszło również jakiś czas temu w jednej z miejscowości województwa łódzkiego. 57-letnia kobieta podejrzewając, że jej 62-letni małżonek ją zdradza, postanowiła się na nim srogo zemścić. Gdy po południu mężczyzna wrócił do domu podchmielony i położył się spać, zazdrosna małżonka związała mu sznurkiem ręce i nogi. Ściągnęła mu spodnie i żyletką wycięła mu jądro.

O tym, co się stało, powiadomił pogotowie ratunkowe syn małżonków, który po zdarzeniu wrócił do domu. Przed przyjazdem karetki 57-latka wyrzuciła do sedesu wyciętą część ciała i żyletkę. Jej małżonek trafił do szpitala. Przesłuchiwany przez policję zeznał, że nie chce, aby jego żona została ukarana. Przestępstwo, którego dopuściła się zazdrosna 57-latka, jest jednak ścigane z urzędu.

Kobieta przyznała się do winy. Wyjaśniła, że chciała nastraszyć męża, by nie dopuszczał się więcej zdrad małżeńskich, których wstydziła się przed rodziną i znajomymi.

Edward Mazurkow

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.