Najszczęśliwszy wujek na świecie!

Czytaj dalej
Paweł Strzelecki

Najszczęśliwszy wujek na świecie!

Paweł Strzelecki

Stefano Terrazzino (37 l.) ponad dziesięć lat temu zadebiutował jako trener tańca w czwartej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, emitowanego jeszcze w TVN.

Już kilka tygodni temu Stefano o powiedział Plejadzie, że jego brat wraz z partnerką spodziewają się dziecka. Kilka dni temu na świat przyszła długo wyczekiwana córka pary, Emma. Świeżo upieczony wujek pochwalił się zdjęciem z dzieckiem na Instagramie. „Najszczęśliwszy wujek na świecie” - podpisał zdjęcie Terrazzino.

W komentarzach Stefano spotkał się z falą gratulacji. Niektórzy zachęcali także przystojniaka do powiększenia rodziny. „Wujek Stefano musi działać dla Emmy, żeby miała kuzynostwo” - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Sam zainteresowany w rozmowie z Plejadą wyznał, że na razie nie planuje potomstwa.

Steffano oprócz tańca, sprawdza się również jako wokalista i muzyk, z pasją gotuje, a z zawodu jest… krawcem teatralnym.

Moja specjalizacja ti ubrania/kostiumy taneczne. Nauka na tym kierunku trwała cztery lata, potem przez kolejne cztery lata miałem swoje atelier, więc przez osiem lat krawiectwo było ważnym elementem mojego życia - powiedział Terrazzino.

Paweł Strzelecki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.