Łukasz Koleśnik

Nagrody starostwa rozdane

Nagrody starosty wręczone na spotkaniu noworocznym. Fot. Powiat krośnieński Nagrody starosty wręczone na spotkaniu noworocznym.
Łukasz Koleśnik

Na noworocznym spotkaniu władze powiatu krośnieńskiego chwaliły głównie te inicjatywy i pomysły, które wpływają na rozwój regionu.

Uroczystość pod hasłem „Powiat dla wszystkich” rozpoczęła się występem muzycznym, piosenką musicalu Metro pn. „Uciekali”, wykonaną przez Aleksandrę Michalak i Aleksandrę Nowak. Następnie spotkanie otworzył starosta Mirosław Glaz. - Jestem przekonany, że dziś właśnie narodzi się wiele ciekawych pomysłów i inicjatyw, które będą dla nas cennymi wskazówkami na najbliższe lata - mówił.

Podczas spotkania starosta wręczył Kryształowe Laury i Kryształowe Wyróżnienia. Te pierwsze to wyróżnienia, którymi samorząd powiatowy uhonorował działania wszystkich samorządów gminnych, funkcjonujących na terenie powiatu. Władze powiatu podkreślały szczególnie inicjatywy, które świadczą o dobrej współpracy.

Kryształowe Wyróżnienia to nagrody, którymi starostwo uhonorowało firmy, osoby, instytucje, które w 2015 r. samodzielnie bądź przy współpracy z powiatem zrealizowały wyjątkowe przedsięwzięcia. Które - co ważne - miały wpływ na rozwój regionu krośnieńskiego

Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.