Mundial 2018 w Porcie Łódź - TRENDY 2018 [VIDEO]

Czytaj dalej

Mundial 2018 w Porcie Łódź - TRENDY 2018 [VIDEO]

MM Trendy, to projekt lifestyle’owy, który funkcjonuje w wielu miastach Polski w formie magazynu drukowanego. W Łodzi, postanowiliśmy zmodyfikować formę i realizować MM Trendy w formie video.

Źródło: Brak

Chcemy wspierać łódzkie marki i pokazać Wam - naszym użytkownikom – kreatywną stronę miasta, obfitą w modę, design, restauracje, ośrodki sztuki…

Żywimy nadzieję, że projekt MM Trendy stanie się źródłem inspiracji dla miłośników szeroko pojętej kultury, żądnych nowinek designerów, branżowych profesjonalistów, a przede wszystkim dla mieszkańców Łodzi.

To miejsce, w którym dowiecie się jaki spektakl wybrać się do teatru, gdzie pójść do fryzjera, w jakim miejscu bawić się w weekend, w jakich restauracjach zjeść dobrą kolację oraz w jakim butiku kupić niepowtarzalną sukienkę na sobotni wieczór.

Oprócz tego: fotografia, technologia, moda, najnowsze gadżety, media, ludzie i wiele więcej. Nasze Miasto jest trendy. Sami sprawdźcie.

W drugim odcinku MM Trendy Łódź przedstawiamy Port Łódź, a dokładnie to co kibicom podczas Mundialu 2018 jest niezbędne. Wygodna, przestronna Strefa Kibica, ogromny telebim, możliwość zakupienia ubrań, gadżetów.

Strefa Kibica znajduje się na Patio gdzie, będzie można pomalować twarz w biało – czerwone barwy. Ponadto odbędą się konkursy z nagrodami oraz animacje i zabawy dla dzieci. Strefa Kibica funkcjonować będzie do końca Mundialu, czyli do 15 lipca.

www.portlodz.pl/mundial2018

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.