Modeluje młode mamy

Czytaj dalej
Liliana Bogusiak

Modeluje młode mamy

Liliana Bogusiak

Do skorygowania sylwetki w okresie karmienia piersią wiele pań wybiera niewidzialne i uniwersalne body.

Kobiety coraz częściej doceniają zalety bielizny, która jest nie tylko praktyczna w użytkowaniu, ale też ułatwia im karmienie dziecka.

Nowa generacja biustonoszy dla kobiet karmiących to dziś ultra lekkie staniczki z trójwymiarowego materiału SPACER. Chronią biust przed utratą jędrności i rozstępami, posiadają termicznie formowane miseczki, które stanowią trzy warstwy powierzchni tekstylnych, pomiędzy którymi znajduje się trójwymiarowa miękka pianka. Miska wykonana jest w nowoczesnej technologii - nie tylko przepuszcza powietrze i pozwala oddychać skórze, ale także odprowadza wodę i wilgoć na zewnątrz. Biustonosz dzięki gładkiej powierzchni miseczek nie odznacza się pod ubraniem. Mechanizm zapinki łączącej ramiączko z miską pozwala na zapinanie i odpinanie biustonosza jedną ręką, a jednocześnie dzięki stabilnemu zamocowaniu podtrzymuje biustonosz podczas karmienia.

Bielizna w kolorze beżowym (nie odznacza się pod biała bluzką) jest najchętniej wybierana przez Polki. Na kolejnych miejscach jest czarna i biała.

Liliana Bogusiak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.