Misiek Koterski zostanie tatą. Marcela przeszła spektakularną metamorfozę

Czytaj dalej
Jan Hofman

Misiek Koterski zostanie tatą. Marcela przeszła spektakularną metamorfozę

Jan Hofman

Marcela przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Gdy zadebiutowała w programie „Top Model”, widzowie poznali ją jako ciemną brunetkę. Teraz Leszczak jest blondynką.

Wkrótce minie pół roku od momentu, kiedy zostali parą. Mowa o 25-letniej Marceli Leszczak i 37-letnim Michale Koterskim. Są razem od stycznia 2017 roku. Ich związek był dla fanów dużym zaskoczeniem. Choć para długo trzymała w tajemnicy, co tak naprawdę ich łączy, w końcu przestała to ukrywać. Popularny Misiek długo nie czekał z oświadczynami i dokonał tego już na początku lutego. Zakochani ciągle publikują wspólne zdjęcia i nie odstępują siebie na krok.

Jak informuje pomponik.pl, od pewnego czasu także można było usłyszeć plotki o tym, że mogą w nieodległej przyszłości zostać rodzicami.

Dowodem na to mają być zdjęcia pary z czerwcowego pobytu w Sopocie. To właśnie na nich Leszczak trzyma w rękach reklamówkę, a przez nią prześwitywał syrop dla ciężarnych. Teraz sam Michał opublikował zdjęcie, które mówi już chyba wszystko. Widać na nim, jak zadowolony aktor gładzi swoją partnerkę po zaokrąglonym brzuszku.

Zakochani pojawili się na bankiecie z okazji końca zdjęć do filmu „7 uczuć”, w którym obydwoje zagrali.

Wcześniej Marcela zagrała w serialu dla młodzieży „Miłość na bogato”. Jednak produkcja raczej nie spotkała się z wielką sympatią widzów.

Jan Hofman

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.