Międzyzdroje: Mogą stracić legalnie kupione domy. Oburzyły ich jeszcze słowa posła

Czytaj dalej
Bogna Skarul

Międzyzdroje: Mogą stracić legalnie kupione domy. Oburzyły ich jeszcze słowa posła

Bogna Skarul

To, co dzieje się z legalnie kupionymi mieszkaniami i domami w Międzyzdrojach, poseł Leszek Dobrzyński z PiS porównuje do reprywatyzacji warszawskiej. Słowa te oburzyły obecnych właścicieli.

Chodzi o domy i mieszkania jakie sądownie chce odebrać obecnym właścicielom spółka Fundusz Wczasów Pracowniczych. Chce wpisać siebie jako właściciela w księgach wieczystych. Poseł Dobrzyński twierdzi, że wada prawna w tej sprawie nastąpiła za czasów PRL i mienie po FWP zostało bezprawnie przekazane tylko jednemu związkowi zawodowemu - OPZZ.

Dalej przeczytasz:

O komentarz poprosiliśmy mecenasa Waldemara Juszczaka. Jest przedstawicielem kilkunastu osób toczących w tej chwili spór w sądach z FWP o swoją własność.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Skarul

Zajmuję sie takimi tematami jak gospodarka morska, biznes, inwestycje, ale też pogoda. Ale tak naprawdę to piszę to co jest akurat tematem dnia. Jak zreszta większość dziennikarzy w regionalnych gazetach i portalach. Przyznam się jednak do tego, że moim ulubionym pytaniem i pytaniem jakie najczęściej zadaję jest "dlaczego". Bo interesuje mnie motywacja, powiązania, co z czego wynika i dlaczego ludzie tak a nie inaczej postępują.    

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.