Bogna Skarul

Międzyzdroje. Afera z FWP, czyli duże kłopoty w majestacie prawa

Międzyzdroje. Afera z FWP, czyli duże kłopoty w majestacie prawa
Bogna Skarul

W Międzyzdrojach zawrzało. I to ze strachu. Okazało się bowiem, że spółka FWP dokonała wpisu na nieruchomość w sprawie ośrodka wczasowego na Dolnym Śląsku.

- Mój klient stoi teraz okrakiem - mówi Piotr Smagała z kancelarii prawnej we Wrocławiu, która zajmuje się sprawą odebranej przez FWP nieruchomości na Dolnym Śląsku. - Kupił nieruchomość jakiś czas temu, zaczął ją remontować. Pierwszy kredyt ma już zrealizowany, a dom jest już prawie gotowy. Na zakończenie inwestycji chciał wziąć drugi kredyt.

Dalej o tym, jak spółka chce sprzedać dwa razy to samo.

- Wiem tyle, co mi powiedział adwokat, że na skutek prawa, jakie zostało uchwalone w 2015 roku, dzisiaj FWP chce mi zabrać moją własność -  żali się  Dorota J.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Skarul

Zajmuję sie takimi tematami jak gospodarka morska, biznes, inwestycje, ale też pogoda. Ale tak naprawdę to piszę to co jest akurat tematem dnia. Jak zreszta większość dziennikarzy w regionalnych gazetach i portalach. Przyznam się jednak do tego, że moim ulubionym pytaniem i pytaniem jakie najczęściej zadaję jest "dlaczego". Bo interesuje mnie motywacja, powiązania, co z czego wynika i dlaczego ludzie tak a nie inaczej postępują.    

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.