MM

Międzynarodowe dni tanga

Międzynarodowe dni tanga
MM

Dziś w Łodzi rusza festiwal „Międzynarodowe Dni Tanga”. Organizatorzy zapraszają na cztery dni warsztatów, milong i koncertów.
Gośćmi festiwalu będą mistrzowskie pary taneczne, które najpierw poprowadzą warsztaty taneczne, a na koniec wystąpią podczas koncertu galowego w Filharmonii Łódzkiej.

W programie festiwalu znalazło się 12 półtoragodzinnych warsztatów dla średniozaawansowanych i zaawansowanych tancerzy ze światowymi mistrzami tanga, m.in. Fabianem Peraltą i Josefiną Bermudez (ich pokaz można zobaczyć jutro, 28 września, w YMCA przy ul. Moniuszki 4A).

Coś dla siebie znajdą również początkujący, którzy będą mogli wziąć udział w dwóch półtoragodzinnych, bezpłatnych warsztatów z polskimi mistrzami tanga: Jakubem Kanią i Magdaleną Myszką oraz Pauliną Policzkiewicz-Woźniak i Janem Woźniakiem.
Milongi (czyli wieczorki taneczne) odbędą się: dziś o godz. 21 w YMCA przy ul. Moniuszki 4A, jutro (28 września) o godz. 11 w restauracji „U Milscha” przy ul. Łąkowej 21 i o godz. 21 w YMCA oraz w niedzielę (29 września) o godz. 11 w restauracji „U Milscha” i o godz. 21 w YMCA. Zwieńczeniem festiwalu będzie koncert w Filharmonii Łódzkiej przy ul. Narutowicza 20/22, który zaplanowano w niedzielę, 29 września, o godz. 19. Poza tancerzami wystąpią na nim śpiewak Carlos Roulet oraz Orquesta Pasional.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.