Małgosia zamienia je w damy!

Czytaj dalej
Paweł Strzelecki

Małgosia zamienia je w damy!

Paweł Strzelecki

Już 12 czerwca 2017 roku TVN rozpocznie emisję drugiego sezonu „Projektu Lady”.

Bohaterkami programu są dziewczyny, które do tej pory nie stroniły od hucznych i zakrapianych imprez, wulgarnego języka oraz wyzywających zachowań. Małgorzata Rozenek-Majdan stara się nauczyć je dobrych manier i przemienić je w prawdziwe damy - podają Witrualnemedia. Pomagają jej w tym: trener protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska i trener rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz.

Drugi sezon reality-show został nagrany jesienią. w Radziejowicach. Wzięło w nim udział 13 dziewczyn, które walczyły o tytuł „pierwszej damy” oraz trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge w Wielkiej Brytanii. „Projekt Lady 2” na antenie TVN będzie można oglądać w poniedziałki o godz. 20.55.

Na spotkanie prasowe Małgorzata Rozenek-Majdan założyła różowy kombinezon. Chętnie pozowała fotoreporterom do zdjęć. Gospodyni programu „Projekt Lady 2” zdecydowała się na frywolną fryzurę, w której wyglądała bardzo dobrze. Małgosia wielokrotnie pokazała, że w swoich stylizacjach stawia na szyk i klasę. I nawet w pozornie zwyczajnym stroju może się prezentować wyjątkowo.

Paweł Strzelecki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.