Małgosia zamienia je w damy!

Czytaj dalej
Paweł Strzelecki

Małgosia zamienia je w damy!

Paweł Strzelecki

Już 12 czerwca 2017 roku TVN rozpocznie emisję drugiego sezonu „Projektu Lady”.

Bohaterkami programu są dziewczyny, które do tej pory nie stroniły od hucznych i zakrapianych imprez, wulgarnego języka oraz wyzywających zachowań. Małgorzata Rozenek-Majdan stara się nauczyć je dobrych manier i przemienić je w prawdziwe damy - podają Witrualnemedia. Pomagają jej w tym: trener protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska i trener rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz.

Drugi sezon reality-show został nagrany jesienią. w Radziejowicach. Wzięło w nim udział 13 dziewczyn, które walczyły o tytuł „pierwszej damy” oraz trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge w Wielkiej Brytanii. „Projekt Lady 2” na antenie TVN będzie można oglądać w poniedziałki o godz. 20.55.

Na spotkanie prasowe Małgorzata Rozenek-Majdan założyła różowy kombinezon. Chętnie pozowała fotoreporterom do zdjęć. Gospodyni programu „Projekt Lady 2” zdecydowała się na frywolną fryzurę, w której wyglądała bardzo dobrze. Małgosia wielokrotnie pokazała, że w swoich stylizacjach stawia na szyk i klasę. I nawet w pozornie zwyczajnym stroju może się prezentować wyjątkowo.

Paweł Strzelecki

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.expressilustrowany.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.