Jarosław Miłkowski

Koncert, spektakl i wystawa - taki będzie mój Nocny Szlak Kulturalny

W Galerii Bezbronnej będzie można zobaczyć także prace z kapsli, które robi nasz Czytelnik z Górczyna - Andrzej Majsak. Spotkać go można w galerii od Fot. Tomasz Rusek W Galerii Bezbronnej będzie można zobaczyć także prace z kapsli, które robi nasz Czytelnik z Górczyna - Andrzej Majsak. Spotkać go można w galerii od lat, będzie także i w sobotę.
Jarosław Miłkowski

W tę sobotę dziesiąta edycja Nocnego Szlaku Kulturalnego. Imprezy bedą od 17.00. Ja już pozaznaczałem sobie imprezy, na które warto się wybrać.

W tym roku na szlaku będzie 37 „przystanków”. Zajść we wszy¬stkie będzie ciężko. Już teraz zerkam więc w rozpiskę i zaznaczam, gdzie warto się wybrać.

Spora część „przystanków” zacznie funkcjonować już od 17.00. Tak będzie choćby w Art Dance Baby przy ul. Kossaka 1-3. To miejsce pewnie będzie cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród rodziców, bo będą tu m.in. śpiewanki i maso¬wanki dla rodzin z dziećmi od 6. miesiąca do 3. roku życia.

  • Jakie atrakcja zobaczyć można podczas tegorocznego Nocnego Szlaku Kulturalnego?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.