Kielecki Salon Maturzystów

Czytaj dalej
Fot. Miłosz Pindur
Materiał informacyjny

Kielecki Salon Maturzystów

Materiał informacyjny

Uczniowie ostatnich klas liceów i techników spotkali się 25 września br. na Kieleckim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019. Była to już 13. edycja targów dla kandydatów na studia, przygotowana przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łodzi, władze regionalne odpowiedzialne za edukację oraz Politechnikę Świętokrzyską.

Wrześniowe spotkanie w Kielcach – tradycyjnie – cieszyło się zainteresowaniem uczniów, nauczycieli, doradców zawodowych. Na wykłady ekspertów i rozmowy z przedstawicielami różnych uczelni przybyło ok. 5.000 osób planujących dalszą naukę.

Obecność uczelni z Kielc, Warszawy, Lublina, Łodzi, możliwość osobistego odwiedzenie największej uczelni technicznej regionu – Politechniki Świętokrzyskiej – to była doskonała okazja na poznanie ofert i wymagań oraz perspektyw dla absolwentów poszczególnych uczelni i kierunków studiów.

Salon jest okazją do spotkań z ekspertami odpowiedzialnymi za egzaminy z podstawowych i rozszerzonych przedmiotów maturalnych, pozwala zatem na bezpieczne przygotowanie strategii.

Podczas Kieleckiego Salonu swoją ofertę edukacyjną prezentują uczelnie z całej Polski.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.