KIBICE NA MECZU WIDZEWA - NA PAMIĄTKĘ - zdjęcia w wysokiej rozdzielczości HQ [GALERIA 165 ZDJĘĆ]

Czytaj dalej
Fot. Paweł Łacheta
Tomasz Jabłoński

KIBICE NA MECZU WIDZEWA - NA PAMIĄTKĘ - zdjęcia w wysokiej rozdzielczości HQ [GALERIA 165 ZDJĘĆ]

Tomasz Jabłoński

18 marca 2017 roku przeszedł do historii nie tylko Łodzi i nie tylko łódzkiej piłki nożnej. Nowy stadion Widzewa wypełnił się po brzegi najwierniejszymi kibicami, którzy udowodnili, że "serce Łodzi" bije właśnie przy al. Piłsudskiego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy przyszli na to historyczne wydarzenie, którzy wpisali się w historię Widzewa i Łodzi, zdjęcia w wysokiej rozdzielczości - na pamiątkę. Kibice, którzy zasiedli w sobotę o godzinie 19.10 na trybunach nowego stadionu Widzewa, mogą się na nich odnaleźć.

Przypomnijmy, że swój stary stadion, pamiętający cztery mistrzostwa Polski i występy łódzkiej drużyny w Lidze Mistrzów w sezonie 1996/1997, kibice pożegnali 22 listopada 2014 roku, pierwszoligowym meczem z GKS Katowice.

Nowy stadion Widzewa to w pełni zadaszona arena, która może pomieścić 18 018 widzów. Jej reprezentacyjną częścią jest trybuna zachodnia, w której zlokalizowano m.in. szatnie dla zawodników, pokoje sędziów, siłownię, obszerną strefę przeznaczoną dla gości oraz 24 loże VIP, osiem lóż komentatorskich, dwa studia telewizyjne, miejsca prasowe, biura oraz pomieszczenia gospodarcze i komercyjne.

Do dyspozycji piłkarzy są pomieszczenia do odnowy biologicznej, a w tym m.in. jacuzzi, pokój do masażu, sauna, wanny do hydromasażu, sala do rozgrzewki. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji nawet specjalne stanowisko do usuwania z butów piłkarskich kawałków trawy, czy ziemi.

W narożnikach trybun zamontowano widoczne dla wszystkich kibiców dwa wielkoformatowe ekrany LED.

Tomasz Jabłoński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.