KIBICE NA MECZU WIDZEWA - NA PAMIĄTKĘ - zdjęcia w wysokiej rozdzielczości HQ [GALERIA 165 ZDJĘĆ]

Czytaj dalej
Fot. Paweł Łacheta
Tomasz Jabłoński

KIBICE NA MECZU WIDZEWA - NA PAMIĄTKĘ - zdjęcia w wysokiej rozdzielczości HQ [GALERIA 165 ZDJĘĆ]

Tomasz Jabłoński

18 marca 2017 roku przeszedł do historii nie tylko Łodzi i nie tylko łódzkiej piłki nożnej. Nowy stadion Widzewa wypełnił się po brzegi najwierniejszymi kibicami, którzy udowodnili, że "serce Łodzi" bije właśnie przy al. Piłsudskiego. Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy przyszli na to historyczne wydarzenie, którzy wpisali się w historię Widzewa i Łodzi, zdjęcia w wysokiej rozdzielczości - na pamiątkę. Kibice, którzy zasiedli w sobotę o godzinie 19.10 na trybunach nowego stadionu Widzewa, mogą się na nich odnaleźć.

Przypomnijmy, że swój stary stadion, pamiętający cztery mistrzostwa Polski i występy łódzkiej drużyny w Lidze Mistrzów w sezonie 1996/1997, kibice pożegnali 22 listopada 2014 roku, pierwszoligowym meczem z GKS Katowice.

Nowy stadion Widzewa to w pełni zadaszona arena, która może pomieścić 18 018 widzów. Jej reprezentacyjną częścią jest trybuna zachodnia, w której zlokalizowano m.in. szatnie dla zawodników, pokoje sędziów, siłownię, obszerną strefę przeznaczoną dla gości oraz 24 loże VIP, osiem lóż komentatorskich, dwa studia telewizyjne, miejsca prasowe, biura oraz pomieszczenia gospodarcze i komercyjne.

Do dyspozycji piłkarzy są pomieszczenia do odnowy biologicznej, a w tym m.in. jacuzzi, pokój do masażu, sauna, wanny do hydromasażu, sala do rozgrzewki. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji nawet specjalne stanowisko do usuwania z butów piłkarskich kawałków trawy, czy ziemi.

W narożnikach trybun zamontowano widoczne dla wszystkich kibiców dwa wielkoformatowe ekrany LED.

Tomasz Jabłoński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.