(pij)

Już 80 tysięcy widzów zgromadziły wydarzenia i koncerty w Atlas Arenie

"Artyści przeciw nienawiści" - na scenie 120 wykonawców, przed sceną kilkanaście tysięcy widzów. Fot. Piotr Jach "Artyści przeciw nienawiści" - na scenie 120 wykonawców, przed sceną kilkanaście tysięcy widzów.
(pij)

Już 80 tysięcy osób odwiedziło w tym roku łódzką Atlas Arenę. Spośród 14 wydarzeń, jakie odbyły się w hali Miejskiej Areny Kultury i Sportu, największą publiczność zwabił koncert zespołu Twenty One Pilots. Wielotysięczną publiczność zgromadziły także występy Slasha i Niki Minaj, koncert "Artyści przeciw nienawiści", "Dzień Kobiet w rytmie disco", Polska Noc Kabaretowa i Targi Nieruchomości & Budowa Domu, które przyciągnęły w tym roku rekordową liczbę zwiedzających. Na scenach aranżowanych na płycie hali Atlas Areny stanęło łącznie 370 artystów. Najdłuższy tzw. line up miał koncert "Artyści przeciw nienawiści", na którym śpiewało i grało około 120 wykonawców.

Dalsza część roku zapowiada się równie obiecująco, gdyż w kalendarzu wydarzeń zaplanowanych w hali MAKiS nie brakuje. Już 13 marca rozpoczną się dwudniowe Targi Edukacyjne. Kilkunastotysięcznego tłumu można spodziewać się 15 marca na koncert Florence and The Machine, zespołu o statusie międzynarodowej gwiazdy.

Pozostało jeszcze 44% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
(pij)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.