MM

Języki obce wcale nie takie obce

Języki obce wcale nie takie obce
MM

Miasto Łódź w partnerstwie z Centrum Szkoleniowym „Progres” zaprasza do udziału w projekcie „Płyń Łodzią po morzu języków”. W jego ramach będzie można wziąć udział w bezpłatnym kursie językowym. Projekt jest skierowany do mieszkańców obszarów miasta objętych rewitalizacją. Będzie mogło wziąć w nim udział 360 osób.

W programie projektu jest zorganizowanie szkoleń językowych i egzaminów certyfikujących. Wplanach jest kurs języka angielskiego, ale jeśli pojawią się zainteresowani nauką niemieckiego bądź francuskiego, istnieje możliwość uruchomienia takich szkoleń.

Uczestnicy dostaną podręczniki, będzie także możliwość zapewnienia opieki nad osobą zależną na czas udziału w zajęciach.

Rekrutacja trwa do końca września, rozpoczęcie zajęć nastąpi w październiku.
Projekt potrwa do 31 stycznia 2021 roku.

Każda zakwalifikowana osoba odbędzie 120 godzin lekcyjnych zajęć (dwa semestry, zajęcia średnio dwa razy w tygodniu po 2 godz.).

W grupie szkoleniowej może znaleźć się maksymalnie 12 osób. Biuro projektu mieści się w Centrum Szkoleniowym „Progres” przy ul. Pomorskiej 40. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów (42) 632-88-97, 600-010-189.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.