Jesienny piknik i wykład o modzie

Czytaj dalej
MM

Jesienny piknik i wykład o modzie

MM

Jak co roku, w parku im. A. Mickiewicza (Julianowskim) odbędzie się piknik „Powitanie Jesieni”.

Na wydarzenie w najbliższą niedzielę, 22 września, zaprasza Zielona Łódź.

Atrakcji nie zabraknie też poza sceną. Łódzkie placówki kulturalno-oświatowe przygotowały, zwłaszcza z myślą o najmłodszych, szereg animacji, turnieje szachowe, warsztaty matematyczne, szkółkę piłkarską, trampoliny, zajęcia łucznicze, pokazy pielęgnacji drzew przy użyciu technik alpinistycznych, pokazy strażackie, warsztaty kuglarskie oraz recyklingowe.

Nieco starsi będą mogli zajrzeć na stoiska Centrum Medycznego „Jonsher” i „Synexus”, EXPO 2024 oraz do punktu Biura Partycypacji Społecznej, w którym będzie możliwość zagłosowania na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego.

Z kolei w poniedziałek, 23 września, w godz. 10 - 12 w kinie „Bodo” przy ul. Rewolucji 1905 r. 78/80 będzie można wysłuchać prelekcji „Moda XX wieku - moda wielkich kreatorów i domowych krawcowych”. Wykład jest częścią projektu „Moda na aktywność czyli seniorzy modni, aktywni i zdrowi” w ramach Mikrograntów dla Seniorów 2019. Ewa Gałązka prześledzi zmiany cywilizacyjne, które oddziaływały na nowe kroje strojów i modele butów.

Udział jest bezpłatny, zapisy pod numerem 505-381-806.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.