Małgorzata Puzyr

Jarosław Kaczyński jest w szpitalu. Rzecznik PiS o szczegółach hospitalizacji prezesa PiS

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu. Jaka jest przyczyna hospitalizacji Fot. Fot. Adam Guz/ Polska Press Prezes PiS Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu. Jaka jest przyczyna hospitalizacji
Małgorzata Puzyr

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przebywa obecnie w szpitalu. Informację tę potwierdził rzecznik partii Rafał Bochenek. Jak wyjaśnił, była to dużo wcześniej zaplanowana wizyta. - Proszę się nie martwić, wszystko jest w porządku - powiedział.

Rzecznik PiS Rafał Bochenek został zapytany w środę na konferencji prasowej, czy to prawda, że prezes PiS Jarosław Kaczyński przebywa obecnie w szpitalu i jest wyłączony z jakiejkolwiek aktywności publicznej.

[polecany]24232245[/polecany]

Jarosław Kaczyński w szpitalu. Rzecznik PiS potwierdza

- Pan prezes Jarosław Kaczyński, tak, rzeczywiście przebywa w szpitalu, ale to była dużo wcześniej zaplanowana wizyta. Wszystko przebiega zgodnie z planem. Także proszę się nie martwić, naprawdę wszystko jest w porządku - powiedział rzecznik PiS.

Według informacji PAP, chodzi o planowany od dawna zabieg ortopedyczny, który przebiegł pomyślnie.

[polecany]24218677[/polecany]

Prezes PiS przerwał objazd po kraju. Trzy lata temu miał operację

Jarosław Kaczyński przerwał niedawno spotkania z mieszkańcami i działaczami PiS, które odbywał w różnych miejscach w kraju. Według medialnych doniesień, ma kontynuować objazd po Polsce na początku przyszłego roku.

Prezes PiS trzy lata temu przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. 

- Muszę, niestety, to przeprowadzić (...). Przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga, która jest na szczęście w znacznie lepszym stanie - mówił wówczas Jarosław Kaczyński w rozmowie z "Super Expressem".

Google News. Dołącz do nas i czytaj Portal i.pl codziennie. Obserwuj i.pl!

[video]36787[/video]

Małgorzata Puzyr

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.