Ikarusem do muzeum

Czytaj dalej
Anna Odrowska

Ikarusem do muzeum

Anna Odrowska

Z okazji Nocy Muzeów między godz. 17.30 a 1 (20/21 maja) kursować będą zabytkowe autobusy i tramwaje.

Na trasie linii M1 od pl. Niepodległości przez ulice: Piotrkowską, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnią, Legionów do pl. Wolności zobaczymy tramwaj 805N (co 15 min.). Trasą „M2” (od Zajezdni Brus do Radiostacji) przewiezie pasażerów tramwaj 803N z lat’ 80 i tramwaje z lat’ 60 (co 30 min.).

W podróż Ikarusami 280 z Łodzi, Gdańska i Budapesztu oraz pierwszym łódzkim niskopodłogowym Mercedesem O405N wybiorą się pasażerowie linii M3 od pl. Wolności przez ulice: Pomorską, Kilińskiego, Narutowicza, POW, al. Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Piłsudskiego, Przędzalnianą, Tymienieckiego, Piotrkowską, Skorupki, Wólczańską, Czerwoną, Piotrkowską do pl. Niepodległości (w drugą stronę podobnie, ale od ul. Kilińskiego pojadą w ul. Sieradzką, Wólczańską, Skorupki, Kostki, Tymienieckiego, Przędzalnianą, Dowborczyków, Tuwima do pl. Wolności). Kursy co 15 min. Ikarusy 260 i Jelcze M11 co 30 min. obsłużą linię M4 od pl. Wolności do pl. Pamięci Narodowej.

Tramwaj Sanok z lat’ 20 pojedzie okrężną trasą od pętli Radiostacja przez ulice: Narutowicza, Kopcińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Włókniarzy, Kopernika, Gdańską, Zieloną i ul. Narutowicza z powrotem do Radiostacji.

Anna Odrowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.