Lila Sayed

Hondą w fiata - 3 osoby ranne

Hondą w fiata  - 3 osoby ranne
Lila Sayed

Do groźnego wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej nr 71 na obrzeżach Łodzi (na trasie Stryków - Łódź, w miejscowości Skotniki). Honda concerto zderzyła się czołowo z fiatem pandą. Trzy osoby zostały ranne.

Przed godz. 9 honda jechała w kierunku Zgierza, gdy nagle jej 63-letni kierowca skręcił raptownie kierownicą w kierunku osi jezdni i zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost na nadjeżdżającego fiata.

Samochody zderzyły się czołowo. Jeden z przejeżdżających kierowców zadzwonił po służby. Jako pierwsi na miejsce przyjechali strażacy z pobliskiego Zgierza. Wkrótce obok rozbitych aut zaparkowały karetki pogotowia. Kierowca hondy został uwięziony w pojeździe. Pozostali uczestnicy wypadku - 32-letni pasażer hondy oraz 68-letni kierowca fiata wydostali się z samochodów samodzielnie.

- Za pomocą narzędzi hydraulicznych rozcięliśmy drzwi rozbitej hondy i ustąpiliśmy miejsca ratownikom medycznym - relacjonuje przebieg wydarzeń dyżurny łódzkich strażaków.

Z powodu obrażeń klatki piersiowej kierowcy nie mogli dmuchać w alkomat. Pobrano od nich próbki krwi do badań. Razem z 32-latkiem trafili do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu.

Dlaczego honda nagle zjechała na przeciwległy pas?

- Wyjaśni się, gdy panowie dojdą so siebie. Na razie kontakt z kierowcą hondy był utrudniony - mówi asp. Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. - Świadków wypadku prosimy o kontakt pod nr. tel. 42 665 25 47.

Przez dwie godziny droga krajowa numer 71 była nieprzejezdna.

Lila Sayed

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.