(MJ)

Dzień Japoński w II LO. W sobotę, 7 kwietnia, w godzinach 12.00-18.00 na Dzień Japoński zaprasza II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Nar

II LO w Łodzi Fot. Grzegorz Gałasiński II LO w Łodzi
(MJ)

II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza w Łodzi zaprasza w dniu 7 kwietnia 2018 roku na festyn pod nazwą „VII Dzień Kultury Japońskiej – Festiwal Kultur Azjatyckich”.

Jest to już siódma edycja imprezy, której pomysł zrodził się w 2011 roku pod wpływem fascynacji kulturą i tradycją japońską, od wielu lat propagowanej na terenie szkoły poprzez kontakty licznymi organizacjami (m.in. Ośrodek Języka i Kultury Japonii im. Ryochu Umedy, Zakład Azji Wschodniej i Pacyfiku Uniwersytetu Łódzkiego, International Cross-Culture Exchange Association, licznych fundacji, organizacji oraz stowarzyszeń skupiających miłośników kultur wschodu) oraz organizowanie dla uczniów lektoratu języka japońskiego (II LO jest szkołą średnią w Łodzi, która nieodpłatnie organizuje dla swoich uczniów naukę języka japońskiego). Uczniowie szkoły, którzy uczestniczą w lekcjach  japońskiego postanowili włączyć również w program festynu wydarzenia związane z popularną wśród młodzieży Mangą i Anime.

W dalszej części artykułu:

 • Program festynu
 • Jakie będą atrakcje
Pozostało jeszcze 51% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
(MJ)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.