Dla miłośników muzyki i dobrych trunków - Long Play - wyjątkowe miejsce na klubowej mapie Łodzi [VIDEO]

Dla miłośników muzyki i dobrych trunków -  Long Play - wyjątkowe miejsce na klubowej mapie Łodzi [VIDEO]

MM Trendy, to projekt lifestyle’owy, który funkcjonuje w wielu miastach Polski w formie magazynu drukowanego. W Łodzi, postanowiliśmy zmodyfikować formę i realizować MM Trendy w formie video.

Źródło: Brak

Chcemy wspierać łódzkie marki i pokazać Wam - naszym użytkownikom – kreatywną stronę miasta, obfitą w modę, design, restauracje, ośrodki sztuki…

Żywimy nadzieję, że projekt MM Trendy stanie się źródłem inspiracji dla miłośników szeroko pojętej kultury, żądnych nowinek designerów, branżowych profesjonalistów, a przede wszystkim dla mieszkańców Łodzi.

To miejsce, w którym dowiecie się jaki spektakl wybrać się do teatru, gdzie pójść do fryzjera, w jakim miejscu bawić się w weekend, w jakich restauracjach zjeść dobrą kolację oraz w jakim butiku kupić niepowtarzalną sukienkę na sobotni wieczór.

Oprócz tego: fotografia, technologia, moda, najnowsze gadżety, media, ludzie i wiele więcej. Nasze Miasto jest trendy. Sami sprawdźcie.

Long Play, przy Piotrkowskiej 90, to wyjątkowe miejsce na klubowej mapie Łodzi. To najlepsze imprezy i przepyszne drinki, swobodna atmosfera. Muzyka z płyt winylowych dodaje niepowtarzalnego uroku. W Long Play, od wtorku do niedzieli, można napić się pysznej kawy, drinków, porozmawiać, potańczyć.

www.facebook.com/longplaylodz/

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.