Aleksandra Płaczek

Czym pojechać na własny ślub i ile to kosztuje?

Czym pojechać na własny ślub i ile to kosztuje? Fot. Paweł Łacheta. Artur Witczak
Aleksandra Płaczek

Możemy wybrać auto zabytkowe, sportowe, limuzynę, ale też np. starą warszawę albo volkswagena „ogórka”.

Triumph renown i warszawa M20 - takimi m.in. autami pary młode pojadą w tę sobotę do ślubu.

W łódzkich wypożyczalniach samochodów ślubnych znajdą coś dla siebie fani zabytkowych aut, limuzyn z barkiem i laserową iluminacją, jak jaguar S exlusive, czy wielbiciele współczesnych ekskluzywnych modeli, jak np. chrysler 300c.

Cena wypożyczenia wymarzonego ślubnego auta uzgadniana jest indywidualnie i zależy od modelu oraz liczby przejechanych kilometrów. Jeśli ślub i wesele odbywają się w Łodzi, to ceny wynoszą od 600 do 2000 zł. Jeżeli miejsca zaślubin i przyjęcia weselnego są daleko od siebie, musimy liczyć się z wyższą ceną. We wszystkich przypadkach obejmuje ona także usługę profesjonalnego kierowcy. Jeśli chcemy, to zamiast tradycyjnego garnitur u może on wystąpić w stroju odpowiednim do auta. Np. opla super 6 może prowadzić „gangster,” a v-w „ogórka” hipis w koszuli w kwiaty i w spodniach „dzwonach”.

Gdy chcemy udekorować samochód, możemy skorzystać z gotowych zestawów proponowanych przez niektóre wypożyczalnie albo przybrać aut0 we własnym zakresie. Do dekoracji ślubnej samochodu najczęściej wykorzystywane są sztuczne kwiaty. Koszt takiej ozdoby zwykle nie przekracza 100 zł. Jeżeli jednak jesteśmy zwolennikami żywych kwiatów, możemy zapłacić nawet 400 zł.

- Decydując się na ślub w stylu retro, powinniśmy wybrać tradycyjną wiązankę z goździka, gerbery lub frezji. Z kolei do samochodów sportowych pasują kompozycje z kalii, storczyka, a także innych roślin egzotycznych - podpowiada łódzka florystka.

Aleksandra Płaczek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.