Agata Flak

Ciąża była zagrożona. Szpital w Sanoku odesłał kobietę do szpitala w Lesku

W odpowiedzi przesłanej do redakcji czytamy, że zachowanie lekarki, która zasugerowała, aby małżeństwo udało się do najbliższego szpitala, gdzie udzielane Fot. Archwium W odpowiedzi przesłanej do redakcji czytamy, że zachowanie lekarki, która zasugerowała, aby małżeństwo udało się do najbliższego szpitala, gdzie udzielane są świadczenia z zakresu ginekologii było „jak najbardziej prawidłowe”.
Agata Flak

- Ciąża mojej żony była zagrożona. W szpitalu w Sanoku nie udzielili nam pomocy i odesłali do Leska - mówi zrozpaczony Czytelnik Nowin.

- Około 4 nad ranem pojechałem z żoną do szpitala w Sanoku. Żona miała w domu mocne skurcze przedporodowe, wymioty oraz biegunkę. Przestraszyliśmy się, bo była wtedy w 25 tygodniu ciąży i nie wyglądała najlepiej. Pomogłem jej wsiąść do samochodu i pojechaliśmy do szpitala. Ten w Sanoku był najbliżej, niecałe 600 metrów od naszego domu - opowiada Czytelnik, który z interwencją zadzwonił do redakcji “Nowin”.

CZYTAJ TEŻ: Lekarze ze szpitala w Sanoku wypisali pacjenta. Nazajutrz już nie żył

- Pomogłem żonie dojść do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, ale drzwi były zamknięte. Pukałem, jednak nikt nam nie otworzył. Obeszliśmy szpital dookoła, aby dojść do Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Tam również drzwi były zamknięte. Zaczęliśmy dzwonić dzwonkiem. W końcu otworzyła nam pielęgniarka. Gdy popatrzyła na moją żonę, z powrotem odesłała nas na SOR. Żona czuła się coraz gorzej, miała straszne bóle brzucha - opowiada mężczyzna, który chce pozostać anonimowy.

W dalszej części artykułu:

 • jak zachowała się lekarka ze szpitala w Sanoku
 • jak zdarzenie komentuje dyrekcja szpitala
Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Agata Flak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.