WM

Bydgoszcz: "Auto było holowane na siłę na biegu i hamulcu ręcznym". Sprawa trafi do sądu?

Firma Jodko Autohol usuwa źle zaparkowane auta na zlecenie miasta od 2012 roku. Dotąd wpłynęły na nią tylko dwie skargi. Fot. Filip Kowalkowski Firma Jodko Autohol usuwa źle zaparkowane auta na zlecenie miasta od 2012 roku. Dotąd wpłynęły na nią tylko dwie skargi.
WM

Co się stało na ul. Krasickiego w Bydgoszczy podczas odholowywania samochodu i dlaczego firma działająca na zlecenie miasta nie odpowiada nawet... zleceniodawcy.

- Auto było holowane na siłę na biegu i hamulcu ręcznym - podkreśla Maria W. (dane do wiadomości red.). - Po zawiezieniu na parking przy ul. Przemysłowej 34 już nie odpaliło. Wezwałam lawetę na własny koszt. Mechanik stwierdził że jest to wynik sposobu wciągania na lawetę, że jest uszkodzony rozrząd i silnik.

Historia zaczęła się pod koniec maja na ulicy Krasickiego. - Faktycznie zostawiałam samochód za linią wyznaczającą miejsca parkowania, potem zapomniałam je przestawić - opowiada właścicielka. - Pojawiła się Straż Miejska i zleciła odholowanie auta, mimo że moim zdaniem niczemu ono nie zagrażało, nie utrudniało ruchu. Do tej pory w tym miejscu ludzie tak parkują i takiej samej reakcji strażników nie widzę...

Przeczytaj dalszą część artykułu.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
WM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.